Yükleniyor...

Shib Milyoneri, Memecoin’ler için Uyandı!

Daha önce Shiba (SHIB) yatırımıyla milyoner olan bir yatırımcı, bir yıldan uzun bir süre sonra yeni memecoin'lere para sokmaya başladı.

SHIB

Daha önce Shiba (SHIB) yatırımıyla milyoner olan bir yatırımcı, bir yıldan uzun bir süre sonra yeni memecoin‘lere para sokmaya başladı.

Kripto para piyasasının ayı ve boğa döngülerinin öteki tarafında, topluluğu arkasına alan memecoin’lerin boğa koşuları sektöre damga vurdu. Dogecoin, Shiba, Floki, Pepe ve diğer birçok memecoin’in yaşadığı güçlü yükselişler, kripto yatırımcılarına büyük kazançlar sağlıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Daha önce 10 bin dolara yakın bir Shiba alımı gerçekleştiren bir yatırımcı, bu yatırımından 7.5 milyon dolar para kazanmıştı. Shiba milyoneri, tam bir yıldan sonra memecoin’lere tekrar para sokmaya başladı.

Shib Milyoneri, Bir Yıl Sonra Memecoin’lere Para Sokuyor

Daha önce 15 bin dolarlık Shiba (SHIB) satın alan ve 7.5 milyon dolar kazanan bir yatırımcı, bir buçuk yıla yakın bir süre sonra uyandı. Yatırımcı, farklı farklı memecoin’lere para sokmaya başladı.

Bu yatırımcının aldığı memecoin’ler arasında, WOJAK ve PEPE de yer alıyor. Shiba milyoneri, PEPE ile ilk başta alım satım yaparak tanıştı. 18 bin dolara PEPE alan milyoner, elindeki varlıkları 31.5 bin dolara satmıştı. Daha sonra milyoner, PEPE’ye tekrar 33 bin dolara PEPE aldı ve uzun yatırımcı oldu. Yatırımcının elindeki PEPE’nin değeri yaklaşık 135 bin dolar civarında.

Lookonchain’in SmartMoney olarak tabir ettiği bu milyoner, WOJAK’tan da satın alım yaptı. Shiba milyoneri, yaklaşık 275 bin dolar karşılığında 320 milyon WOJAK’ı cüzdanına ekledi.

Pepe ile başlayan memecoin furyasında, kripto yatırımcılarının gözü SmartMoney’ler üzerine çevrildi. Memecoin avcıları olarak tabir edilen bu cüzdanlar, milyonlarca dolar kazanmanın sırrını biliyor gibi görünüyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x