Shibarium'dan yeni özellik: Zorunluluk ortadan kalkıyor • Coinkolik
Yükleniyor...

Shibarium’dan yeni özellik: Zorunluluk ortadan kalkıyor

Shibarium blokzinciri gezgini Shibarium Scan'e gelen yeni bir özellik sayesinde kullanıcılar cüzdanlarını bağlama zorunluluğundan kurtularak e-posta ile işlem gerçekleştirebilecek.

shibarium 1

Shibarium blokzinciri gezgini Shibarium Scan’e gelen yeni bir özellik sayesinde kullanıcılar cüzdanlarını bağlama zorunluluğundan kurtularak e-posta ile işlem gerçekleştirebilecek.

Hareket halindeyken görüntüleme

Shiba Inu ekibi üyesi Lucie attığı bir tweet’te Shibarium blokzinciri gezgini Shibarium Scan’e gelen yeni bir özellikten bahsetti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Yeni özellik sayesinde kullanıcılar Shibarium Scan’e e-posta yoluyla bağlanarak hareket halindeyken Shibarium’daki güncellemeleri, ilerlemeyi ve sayıları görüntüleyebilecekler.

Shiba Inu topluluk üyesi Mazrael’e göre, bu özellik tamamen isteğe bağlı ve izleme listeleri oluşturmak için yararlı olacak. Lucie’ye göre, kullanıcıların cüzdanlarını bağlamalarına gerek olmayacak ve bu nedenle kripto varlıkları güvende kalacak.

Dolandırıcılıkları ifşa etmeye ve Shiba Inu topluluğunu korumaya adanmış bir X hesabı olan ShibArmy hack uyarıları, sahte web siteleri, NFT airdrop’ları ve yükselişte olan kimlik avı dolandırıcılıkları hakkında bir uyarı yayınladı. Bu bağlamda, Shiba Inu sahiplerine, durum tespiti yapmadan önce kripto cüzdanlarını herhangi bir web sitesine bağlamayarak dikkatli davranmaları çağrısında bulunuldu.

Yeni entegrasyonlar

Shibarium Ağustos ayı sonlarında yeniden faaliyete geçti ve ilerleme kaydederek yeni entegrasyonlar gördü. Avustralyalı bir kripto borsası olan GroveX, kısa süre önce Shibarium’u entegre etmekten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Shibariumscan’e göre, Shibarium toplam işlemlerde 3 milyon 578 bine ve cüzdan adreslerinde 1 milyon 255 bin 683’e ulaştı. Shibarium ana ağındaki toplam blok sayısı 1 milyon 306 bin 51’e ulaşarak protokol için kayda değer bir kilometre taşı oldu ve ortalama blok süresi 5,0 saniye olarak gerçekleşti.

Shibarium günlük işlem sayısı, 10 bin civarında seyrettiği günlerin ardından 23 Ekim’de 15 bin 480’e yükseldi. Lucie’ye göre, Shibarium’da yeni yenilikler başlatılacak. Ayrıca oyuncuların Shiba Eternity oynayarak Treat (henüz başlatılmadı) kazanma fırsatına sahip olacakları bir oyna-kazan (P2E) oyununun geliştirilmesi devam ediyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x