Yükleniyor...
Sponsored

Shibburn, Shiba Inu Yakımı İçin Üç Yöntem Kullanıyor

Shibburn, elde ettiği gelirlerin ne kadarının yakıma harcandığını aktarırken, Shiba Inu (SHIB) yakımı için kullanılan üç yöntemden bahsetti.

Shibburn Shiba Yakimi Icin Uc Yontem Kullaniyor 1

Shibburn, elde ettiği gelirlerin ne kadarının yakıma harcandığını aktarırken, Shiba Inu (SHIB) yakımı için kullanılan üç yöntemden bahsetti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Popüler SHIB yakım projesi Shibburn, Shiba Inu gönüllüleri olarak ortaya çıkmış bir platform olarak göze çarpıyor. Shiba arzını azaltmayı amaçlayan proje, elde ettiği gelirler ile SHIB satın alarak bunları yakım adreslerine gönderiyor. Ekip, bu yöntemleri üç farklı şekilde gerçekleştiriyor.

Shibburn, Shiba Inu’yu Desteklemeye Devam Ediyor

Yaptığı sosyal medya paylaşımında Shibburn, yakımları gerçekleştirirken üç yöntemi aktif olarak kullandığını aktardı. Yöntemler olarak, Shibburn Radio, ana platform Shibburn ve Twitter Super Follows araçları kullanılıyor.

Shibburn web sitesi aracılığıyla, reklamlardan gelen gelirlerin kullanımı amaçlanıyor. Siteye gelen ziyaret sayısına paralel olarak elde edilen gelirler, SHIB yakımına aktarılıyor.

Shibburn Radio platformuyla, tüm gün süren yayınlarda reklam paylaşımı yapılıyor. İşbirlikleri ve reklam anlaşmalarını buradan paylaşan ekip, gelen gelirleri SHIB arzını azaltmada kullanıyor.

Twitter Super Followers, destek olmak isteyen kullanıcılar için sunulan bir hizmet olarak öne çıkıyor. Shiba gönüllüleri tarafından kullanılan bu yöntem, ekibe bir nevi bağış sağlamış oluyor. Ekibe göre, ne kadar çok bağış gelirse o kadar çok SHIB token sonsuzluğa gönderilebilir.

Shibburn, yakım için aldıkları bağışların belirli bir yüzdeye dayanmadığının altını çizdi. Platforma göre, elde edilen bağışlar arz azaltma miktarının yaklaşık yüzde 40‘ını karşılıyor. Ekibin sosyal medya paylaşımına göre, iki günde yaklaşık 2.29 milyon adet SHIB token tarihe karıştı. Platform Shiba yakımı için çalışmalarına devam edecek.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x