Yükleniyor...

Socios, Ünlü NBA Takımıyla İş Birliğini Duyurdu

Ünlü NBA takımı Boston Celtics, taraftar token platformu socios.

socios unlu nba takimiyla is birligini duyurdu 1

Ünlü NBA takımı Boston Celtics, taraftar token platformu socios.com ile ortaklıklarını duyurdu. Bu iş birliği ile Boston Celtics kendi taraftan token’ını çıkaracak ve Socios takımın internet sitesinin sunum ortağı olarak hizmet verecek. Kurumsal Ortaklıklar ve İş Geliştirme Başkan Yardımcısı Ted Dalton konu hakkında şunları söyledi:

“Celtics markasının büyük bir kısmı, organizasyonu yerel, ulusal ve küresel düzeyde destekleyen harika hayranlardan oluşuyor ve hayran katılımına bizim kadar değer veren bir ortak bulmaktan heyecan duyuyoruz. Celtics hayranlarına ulaşmanın her zaman yenilikçi yollarını arıyoruz ve Socios.com ile ortaklığımızı dört gözle bekliyoruz.”

Socios.com CEO’su Alexandre Dreyfus ise “Boston Celtics ikonik, dünyaca ünlü bir marka ve hızla genişleyen ağımıza katılan en son ABD merkezli spor organizasyonu oldukları için çok mutluyum. Socios.com, pasif hayranların aktif katılımcılara dönüştürüldüğü küresel bir hayran etkileşimi güç merkezine hızla gelişiyor. Bu, dünyanın dört bir yanındaki Celtics taraftarları için sonunda büyük ölçüde gelişmiş taraftar katılımına yol açacağına inandığımız heyecan verici bir ortaklığın başlangıcı” dedi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bu son ortaklık Socios.com’un uluslararası alandaki genişleme çabalarını temsil ediyor. 


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x