Yükleniyor...

Solana (SOL) yatırımcıları temkinli!

Son günlerde birkaç kez kritik fiyat noktasına temas eden Solana (SOL), yukarı yönlü tepki alsa da risk devam ediyor.

sol

Son günlerde birkaç kez kritik fiyat noktasına temas eden Solana (SOL), yukarı yönlü tepki alsa da risk devam ediyor.

Yaklaşık 10 gündür düşen trendi zorlayan SOL, kırılımı gerçekleştirmiş olsa da, bekleneni henüz vermedi. Minör trend kırılımıyla yukarı yönlü tepki alan major coin, direnç seviyesine temas edemeden geri çekildi. Hatta iki kez 22,28 dolar gevşedi. Bu seviyenin SOL için kritik bir önem taşıdığı, grafiğe geniş zaman diliminde bakıldığında görülüyor. SOL’deki alıcı kitlesi ise, destek bandının alt noktasında adeta fiyatı bekliyor. Peki ya SOL için hangi noktaların takibi önemli?

Solana (SOL) teknik değerlendirmesi

25,59 dolardan bu yana değer kaybeden popüler coin, 22,28 dolar desteğinden güç bulmaya devam ediyor. Neredeyse 10 gündür düşen trend içinde fiyatlayan SOL, kırılımı gerçekleştirse de yatırımcısını sevindirebilmiş değil. Teknik yapıyla birlikte 23,80 dolara ulaştı. Fakat direnç alanına dahil olamadan düşüşe geçti.

SOL yatırımcılarının fiyattaki pozitif beklentisinin sürebilmesi için 24,01 doların üzerinde kalıcılık şart gibi duruyor. Hacimli hareket ile bilrlikte sırasıyla 25,59 – 27,15 ve 29,13 dolara yükseliş görülebilir. 22,28 doların kaybedilmesi ise, 20,49 ve 19,33 dolara düşüş ihtimallerini güçlendirecektir.

Ekran Resmi 2023 08 08 10.55.19

Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x