Yükleniyor...

Son 24 Saatte 32 Milyon Shiba Inu (SHIB) Yakıldı!

Her hafta düzenli yakım işlemi gerçekleştiren Shiba Inu (SHIB) son 24 saatte 32 milyon SHIB yakımı gerçekleştirildiğini duyurdu.

Shiba Inunun Yakim Orani Yuzde 15 Dustu

Her hafta düzenli yakım işlemi gerçekleştiren Shiba Inu (SHIB) son 24 saatte 32 milyon SHIB yakımı gerçekleştirildiğini duyurdu.

Dogecoin’in (DOGE) en büyük rakiplerinden biri olarak görülen SHIB, her hafta gerçekleştirdiği yakım işlemlerine devam ediyor. Topluluk tarafından paylaşılan sosyal medya gönderisine göre, son 24 saat içinde 10 farklı işlemde toplu olarak 32.026.199 adet SHIB yakım işlemi doğrultusunda SHIB’ler dolaşımdan kaldırılmış oldu. Günün en büyük yakım işlemi ise SHIB Super Store’dan geldi. Bireysel proje olarak tanımlanan SHIB Super Store, 9.245.529 adet SHIB yakım işlemiyle büyük ilgi topladı.

Memecoin’lerden Hamleler Devam Ediyor

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Memecoin’lerin hareketliliği DOGE’nin başlattığı furyayla birlikte trendini devam ettiriyor. Bnunu en büyük belirtilerinden biri, Baby Doge Coin’in (BabyDoge) kısa bir süreç içersinde yüzde 72’ye yakın artış göstermesi oldu. DOGE’nin ateşleyip, SHIB’in devam ettirdiği memecoin trendine BabyDoge’de eklenerek, büyük bir akım yarattılar.

Düzenli olarak yakım işlemi gerçekleştirmesiyle bilinen Shiba Inu ekosistemi, hem memecoin’lerin parlaması hem de piyasanını yükselmesiyle birlikte parti havasına girdi. Kripto ekosisteminde de büyük bir yatırımcı kitlesine sahip olan coin, yakım haberlerinden sonra sosyal medyada daha geniş kitlelere erişmeye devam ediyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x