Yükleniyor...

Square, Bitcoin (BTC) Donanım Cüzdanı Yapmayı Planlıyor

Jack Dorsey'in paylaştığı tweet'e göre, ünlü ödeme firması Square, Bitcoin (BTC) için bir donanım cüzdanı yapmayı planlıyor.

square

Jack Dorsey’in paylaştığı tweet’e göre, ünlü ödeme firması Square, Bitcoin (BTC) için bir donanım cüzdanı yapmayı planlıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Dorsey, bazı ilkelerden söz ederken, tamamen açık bir biçimde inşa edileceğini belirtti. Dorsey Bitcoin’in herkes için üretildiğini vurgulayarak, gözetimsiz bir çözüm yaratmanın önemine işaret etti:

“Küresel pazara gözetimsiz bir çözüm getiren kapsayıcı bir ürün geliştirmek bizim için önemlidir. Bizi bu noktaya getiren herkese sonsuz saygılar. 100 milyon kişiye hapis dışı bir çözüm bulmanın önündeki en büyük engeller nelerdir?”

Planlanan cüzdan, kullanılabilirliği güvenlikle harmanlarken, Dorsey’in büyüme için gerekli olduğuna inandığı bir Katman 2 çözümü de içeriyor.

Square’in üreteceği cüzdan muhtemelen daha rahat ve erişilebilir olması için ekransız olacak. Şirket ayrıca mobil kullanıcılara da “mükemmel bir deneyim” sunmaya çalışacak.

Paris merkezli Ledger ve Prag merkezli Trezor, şu anda kripto para donanım cüzdan pazarındaki en büyük iki şirket. Square’in bu iki rakip karşısında neler yapabileceğini hep birlikte göreceğiz.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x