Starbucks Hediye Kartları Gyft'e Eklendi • Coinkolik
Yükleniyor...

Starbucks Hediye Kartları Gyft’e Eklendi

  Bitcoin'i özellikle günlük hayatında kullanmak isteyen kullanıcılar için sevindirici bir haber Starbucks ve Gyft işbirliği ile yayıldı.

starbucks1

 

Bitcoin’i özellikle günlük hayatında kullanmak isteyen kullanıcılar için sevindirici bir haber Starbucks ve Gyft işbirliği ile yayıldı. Gyft, artık Starbucks hediye kartlarını da listesine eklemiş bulunuyor. Bildiğiniz gibi Gyft üzerinden Bitcoin ile hediye kartı satın alabiliyorsunuz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Dijital ortamda gönderilebilen ve satın alınabilen hediye kartları ile piyasaya giriş yapan Gyft, Bitcoin ödemesi kabul ettiğini duyurarak da Bitcoin topluluğunda büyük bir heyecan yaratmıştı. Şimdi de kullanıcılar, dolaylı yoldan Starbucks’ta Bitcoin kullanabilecekler.

Gyft, öncelerde sadece iOS için geliştirilmiş olmasına rağmen, Android için geliştirilen uygulama ile de kullanıcı sayısını artırdı. Gyft, Bitcoin topluluğu için, Bitcoinlerin harcanmasında yardımcı olduğundan önemli bir yer tutuyor. Ek olarak Bitcoin ile yapılan satın almalarda %3 ekstra puan kazandıran Gyft hediye kartları ile artık Starbucks’tan kahve alabilirsiniz.

Bir tane Mocha Frappuccino lütfen! Bitcoin ile satın aldığım hediye kartımdan ödeyeceğim…


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x