Starknet'ten kullanıcılarına vefa gösterisi: Ücretsiz token dağıtacak •
Yükleniyor...

Starknet’ten kullanıcılarına vefa gösterisi: Ücretsiz token dağıtacak

Starknet Vakfı, ağın ilk günlerinde gelişimine katkıda bulunanlara 50 milyon STRK token tahsis ediyor.

starknet

Starknet Vakfı, ağın ilk günlerinde gelişimine katkıda bulunanlara 50 milyon STRK token tahsis ediyor.

50 milyonluk token dağıtımı

Starknet Vakfı, henüz piyasaya sürülmemiş STRK tokenlerinin 50 milyonunu ekosisteme erken katkıda bulunanlara tahsis ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bir blog gönderisine göre, Erken Topluluk Üye Programı olarak adlandırılan bu program, teknik tartışmayı teşvik eden, Starknet ile ilgili etkinlikler düzenleyen ve Starknet markalı içeriği düzenli olarak yayınlayan bireysel katkıda bulunanları ödüllendirecek.

Bireylerin ve projelerin, katkılarının ayrıntılarını sunarak hibeye başvurmaları gerekiyor.

Starknet Vakfı, “Bu fırsatı kullanmayı ve Starknet ekosistemine çeşitli şekillerde önemli katkıda bulunan bireyleri takdir etmeyi amaçlıyoruz. Bu tür bir katkı, ekosistemi büyük ölçüde ve olumlu şekilde etkileyen bir çabanın kilit üyesi olmayı içerir.” İfadelerini kullanıyor. Vakıf, katkıda bulunanların kaçırılması durumunda bazı token’ları tutacağını da sözlerine ekliyor. Öte yandan program ABD’de veya ABD vatandaşlarına sunulmayacak.

Dağıtım ne zaman?

Bu token’ların 15 Nisan 2024’te kullanıma sunulması bekleniyor. Token’ların çoğunluğu Starknet Vakfı’na tahsis edilirken, yüzde 32,9’u temel katkıda bulunanlara ve yüzde 17’si yatırımcılara tahsis edilecek. ECMP programı ise vakfa tahsis edilen token’ları dağıtma planının bir parçası olacak. Starknet, bu token dağıtımını airdrop olarak tanımlamadığını belirtiyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x