Yükleniyor...

Sui Vakfı, Genel Müdür Atadı

Sui Vakfı, Blockchain farkındalığını ve büyümesini artırmak adına genel müdür atadı.

sui 2

Sui Vakfı, Blockchain farkındalığını ve büyümesini artırmak adına genel müdür atadı.

Blockchain sektörü her geçen gün benimsemesine devam ederken sektördeki oyuncuların sayısı da artıyor. Layer-1 Blockchain’ine adanmış bir vakıf olan Sui Vakfı Blockchain farkındalığını artırmak için çalışmalarına devam ediyor.

Sui Vakfı Blockchain Farkındalığını Artırmak Adına Çalışıyor

Sui Vakfı‘nın atadığı genel müdür Greg Siourounis, Sui’nin kullanıcı tabanının büyümesini ve gelişmesini destekleme çabalarına öncülük edecek.

gettyimages 1322421028 abstract image of blockchain formed by binaries and network on a dark background2

Sui Vakfı, Blockchain teknolojisinin farkındalığını ve büyümesini artırmak için bir genel müdür atadı. Greg Siourounis, Sui’nin kullanıcı tabanının büyümesini ve gelişmesini destekleyecek. Atina’daki Panteion Sosyal ve Siyasal Bilimler Üniversitesi’nde ekonomi profesörü olan Siourounis, bu yeni oluşturulan pozisyona atandı.

Siourounis’in görevi, merkeziyetsiz uygulamaların (dApp) geliştirilmesini teşvik etmek ve kullanıcı tabanını genişleterek, Sui ağının etkinliğini artırmak olacak. Sui Vakfı, ağın kurucularına hibe sağlamaya ve teknoloji hakkında eğitimler vermeye devam edeceğini belirtti. Ayrıca, SUI token’ı hibe ödülleri de yanında dağıtacak. Bu hibelerin 10.000 dolar ile 100.000 dolar arasında olacağı açıklandı. Siourounis, merkeziyetsiz finans (DeFi) dünyasında daha fazla şefkat ve işbirliğini teşvik edecek bir hareket olduğunu söyledi. Düzenleyicilerin dijital varlık endüstrisine baskı yapmaya devam ettiği bir ortamda Blockchain teknolojisine yönelik araştırmaları teşvik edeceklerini açıkladı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x