Sui'de (SUI) manipülasyon iddiası: İki günde yüzde 8'lik düşüş! • Coinkolik
Yükleniyor...

Sui’de (SUI) manipülasyon iddiası: İki günde yüzde 8’lik düşüş!

Sui (SUI) arz manipülasyonu iddialarının ardından, iki günde yüzde 8'lik düşüş yaşadı.

Sui SUI

Sui (SUI) arz manipülasyonu iddialarının ardından, iki günde yüzde 8’lik düşüş yaşadı.

Güney Koreli medya kanalları TechM ve Block Media, Sui projesi hakkında çarpıcı iddialarda bulundu. Sui projesinin arkasındaki ekip olan Sui Vakfı, konuyla ilgili açıklamalarda bulundu. Vakıf, her ne kadar iddialar ile ilgili açıklamada bulunsa da SUI fiyatının düşüşüne engel olamadı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

SUI, ortaya çıkan haberlerin ve piyasa koşullarının etkisiyle iki günde yüzde 8’lik bir düşüş yaşadı.

SUI fiyatı düşüyor: Sui Vakfı açıklama yaptı!

Sui (SUI), ortaya çıkan arz manipülasyonu iddialarının ardından düşüş yaşıyor. SUI, iki günde yüzde 8’lik bir düşüş yaşayarak tepkileri üzerine çekti.

Güney Kore’de Sui ile ilgili çarpıcı iddialar ortaya atıldı. Gündeme düşen haberlere göre, Güney Kore Mali Denetim Servisi (FSS), SUI arzının dağıtımına ilişkin yakında bir soruşturma başlatacağını söyledi.

Güney Koreli haber kuruluşları TechM ve Block Media, Sui Vakfı’nın dolaşımda olması gereken token arzını stake ederek faiz geliri elde ettiğini ve soruşturmanın bu nedenle açılacağını iddia etti.

Sui Vakfı, gündeme düşen haberler ile ilgili açıklamalarda bulundu. X platformu üzerinden paylaşım yapan ekip, SUI arzıyla ilgili aktarılan bilgilerin asılsız ve maddi açıdan yanlış olduğunu dile getirdi.

Sui Vakfı, herhangi bir SUI satışı yapmadığını ve halka açık sunulan token tedarik sisteminin doğru bir şekilde yürütüldüğünü ifade etti. Proje ekibi, stake ödülleri gibi herhangi bir girişimde bulunmadığının da altını çizdi.

SUI fiyatı, haber akışlarının da etkisiyle 0,3975 dolar seviyesinden 0,3655 dolara kadar geriledi.

SUI fiyatı

Ekipten gelen açıklamalara rağmen SUI düşüşü devam etti. Projede toparlanmanın yaşanabilmesi için fiyatın 0,3765 doları aşması ve daha sonra 0,3825 dolara ulaşması gerekiyor. Bu noktaların aşılması halinde SUI, 0,40 dolardaki psikolojik direnç noktasını deneyebilir.

Ancak haber akışının yoğunlaşması ve fiyatın manipüle olmaya devam etmesi halinde, SUI fiyatı 0,35 dolara geri çekilebilir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x