Sıradaki boğanın yıldız adayı şimdiden fitili yaktı mı? • Coinkolik
Yükleniyor...

Sıradaki boğanın yıldız adayı şimdiden fitili yaktı mı?

Önümüzdeki boğa sezonunun potansiyel taşıyan coin'leri arasında görülen Injective (INJ) istikrarlı fiyat yapısıyla dikkat çekiyor.

Bitcoin’in BTC 9.000 Doların Altına Düşmesi Sonrası Beliren 3 Boğa İşareti

Önümüzdeki boğa sezonunun potansiyel taşıyan coin’leri arasında görülen Injective (INJ) istikrarlı fiyat yapısıyla dikkat çekiyor.

Son haftalarda inanılmaz bir yatırımcı kitlesi yakalayan Injective (INJ), adından söz ettirmeye devam ediyor. Ayı sezonunu diğer altcoin’lere oranla daha pozitif bir şekilde geçirmesiyle ön plana çıkan INJ son günlerdeki yükselişiyle piyasaya damga vurdu. “En Çok Yükselenler” listesinde sık sık yer alan INJ, 19 Ekim itibarıyla kendisini gösterdi.

Ekran Resmi 2023 10 19 10.46.43

Bitcoin’deki volatiliteye kafa tuttu!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

BTC’nin inişli çıkışlı sert hareketlerine karşılık istikrarını bozmayan INJ, 6,38 dolardan bu yana yükseliş hareketini sürdürüyor. 11 Eylül’den bu yana yükseliş trendinde olan popüler coin, şu an için 8,197 dolardan işlem görüyor. Teknik analize bakıldığında 8,191 doların üzerineki kalıcılık, INJ fiyatını sırasıyla 8,986 ve 9,936 dolara taşıyabilir gibi duruyor. Yakın zamanlı tepe noktası 9,936 dolar kırıldığı takdirde, INJ için bir boğa koşusu tetiklenebilir.

Yükselen trendin kırılımı, BTC’nin rotasını aşağı çevirmesi veya temel analizin panik yaratabileceği durumlar, INJ’in ivmesini elinden alabilir. Bu tarz bir senaryoda geri çekilme beklenebilecek seviyeler sırasıyla 7,442 – 6,380 ve 5,42 dolar olacaktır. Ayrıca kısa-orta vade fiyat yapısı adına yeşil kutu kritik bir öneme sahip olacaktır.

Ekran Resmi 2023 10 19 10.45.57

Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x