Yükleniyor...

SushiSwap (SUSHI) Davalık Oluyor! Geliştiricisinin Kimliği Açığa Çıkacak mı?

ABD’den bir hukuk firması Roche Cyrulnik Freedman LLP (RCF), SushiSwap’in (SUSHI), anonim geliştiricisi Nomi Chef’in satışlarını yargıya taşıyacağını duyurdu.

sushiswap sushi davalik oluyor gelistiricisinin kimligi aciga cikacak mi

ABD’den bir hukuk firması Roche Cyrulnik Freedman LLP (RCF), SushiSwap’in (SUSHI), anonim geliştiricisi Nomi Chef’in satışlarını yargıya taşıyacağını duyurdu. Firmadan Kyle Roche, bir tweet atarak konuyla alakalı açıklama yaptı. Roche, şunları söyledi:

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

“RCFLLP, bu hafta sonu ortaya çıkan olaylarla ilgili bir soruşturma başlattı (@SushiSwap ve $SUSHI token’larının anonim yaratıcısı tarafından tasfiye edilmesi.) Eğer sizler de SUSHI token’ı tuttuysanız ve kayıp yaşadıysanız, lütfen benimle veya firmamla iletişime geçin.”

Nomi Chef’in Kimliği Açığa Çıkabilir

Davayla ilgili olarak detaylı bilgi verilmedi. Kısacası davanın nasıl bir yöntem izleyeceği belirsiz. Fakat olaydan sonra çıkacak karar emsal niteliğinde olabilir. Bununla beraber geliştiricinin kimliğinin de ortaya çıkabilmesi ihtimali davayı daha önemli bir hale getiriyor.

Bilindiği üzere Nomi Chef’in, Band Protcol’ün CTO’su Sorawit Suriyakarn olabileceği iddia edilmişti. Bu iddiaların temelinde de iki protokolün de aynı sunucu üzerinde olması yatıyordu. Fakat tüm bu iddialara Suriyakarn tarafından cevap geldi. CTO, şu ifadeleri kullandı:

“Durumu açıklığa kavuşturalım. Ben Nomi Chef değilim. İnsanların bu iddialarda bulunması şok edici ve eğlenceli. Bu, bana ve BAND’e karşı kişisel bir saldırı.”

Nomi Chef’in kim olduğu çok merak ediliyor. Her geçen gün bu kişinin kimliği hakkında birçok farklı iddia ortaya atılıyor. Bu dava eğer sonuçlanırsa, tüm kripto para topluluğu rahat edecek gibi görünüyor.

Peki sizin Chef’in kim olabileceğine dair tahminleriniz var mı?


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x