Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Altcoin Haberleri Ethereum (ETH) Tahminleri Doğru Çıkan Analiste Göre Lider Altcoin'de Yükseliş Sinyalleri Var!

Tahminleri Doğru Çıkan Analiste Göre Lider Altcoin’de Yükseliş Sinyalleri Var!

ABONE OL:google-news

Ethereum (ETH), son 24 saatte %1 oranında arttı ve ABD doları karşısında 400 dolar seviyesi civarında işlem görüyor. ETH fiyatı olumlu işaretler gösteriyor ve 410 doların üzerinde net bir kırılma olursa yükselişe gelebilir.

Başarılı analist Aayush Jindal’a göre Ethereum, 400 dolar ve 402 dolarlık destek seviyelerinin üzerine geri döndü. Lider altcoin, yazının yazıldığı sırada 397 dolar civarında olsa da, olumlu sinyaller veriyor. Analiste göre fiyat şu anda 410 dolar civarında büyük bir engelle karşı karşıya, ancak 100 saatlik basit hareketli ortalamanın üzerinde. Saatlik ETH/USD grafiğinde 408 dolara yakın direnç gösteren çok önemli bir üçgen var. Parite, yakın vadede 408 dolar ve 410 dolar direnç seviyelerini temizlerse rallisine devam edebilir.

Ethereum 24 1536x729 1

Ethereum Fiyatı Boğa İşaretlerini Gösteriyor

Bitcoin‘de güçlü bir yükselişin ardından Ethereum da ilgi gördü ve 395 dolar ve 400 dolarlık direnç seviyelerinin üzerine çıktı. Yukarı doğru hareket, ETH fiyatının 400 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın üzerine çıktığı şekildeydi.

ETH/USD saatlik grafikte 398 dolar civarında dirençle dünün vurgulanan düşüş eğilimi çizgisinin üzerinde de bir kırılma oldu. 405 doların üzerinde daha fazla kazanım için kapıları açtı, ancak ETH fiyatı 410 dolarlık direnç bölgesini temizlemek için mücadele etti. 410 dolar civarında bir yüksek oluştu ve fiyat şu anda kazançları pekiştiriyor. Görünüşe göre aynı grafikte 408 dolar civarında dirençle şekillenen çok önemli bir üçgen formasyonu var. 408 dolar ve 410 dolar direnç seviyelerinin üzerinde net bir kırılma olursa, fiyat yükselebilir. Bir sonraki kilit direnç 418 dolara yakın, bunun üzerinde boğalar 422 doların üzerinde yeni bir aylık yüksek hedefleyebilir.

ETH’de Olumsuz Kırılma Yaşanır mı?

Ethereum 408 dolar ve 410 dolar direnç seviyelerini geçemezse, yeni bir düşüş riski vardır. Olumsuz taraftaki ilk destek 396 dolar seviyesine yakın. Bunun altında ETH’nin 385 dolarlık destek bölgesini tekrar ziyaret edebilmesi ihtimali var.

Teknik Göstergeler

  • Saatlik MACD: ETH/USD için MACD, yükseliş bölgesinde hız kazanmaya çalışıyor.
  • Saatlik RSI: ETH/USD için RSI şu anda 50 seviyesinin üzerinde.
  • Ana Destek Seviyesi: 402 ABD doları
  • Ana Direnç Seviyesi: 410 dolar

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

KaynakNews BTC
Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe, 1989 yılında İzmir’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe, mezun olduğundan beri medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto paralara olan ilgisi nedeniyle, bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Coinkolik.com'da editör olarak kripto ile ilgili yazıları paylaşıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar