Yükleniyor...

Tahminleriyle Ünlenen Analist 2021’de Yükselecek ve Düşecek Altcoin’leri Açıkladı

Kripto para birimi trader’ı ve analist Lark Davis, yenilenen Bitcoin boğa döngüsünde altcoin’lerin 100x ila 1000x arasında artış gösterebileceğini dile getirdi

Tahminleriyle Unlenen Analist 2021de Yukselecek ve Dusecek Altcoinleri Acikladi

Kripto para birimi trader’ı ve analist Lark Davis, yenilenen Bitcoin boğa döngüsünde altcoin’lerin 100x ila 1000x arasında artış gösterebileceğini dile getirdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Popüler kripto para birimi analisti Lark Davis, altcoin’lerin 2021’in en iyi yatırımları olacağını söylüyor. Yeni bir videoda Davis, gelecek yıl hangi altcoin’lerde yükseliş ve düşüş eğilimi yaşanacağını anlattı. Analist, Bitcoin’in iyi işleyeceğini söylüyor, ancak Bitcoin Cash (BCH), Bitcoin Satoshi Vision (BSV), Litecoin, Dash (DASH) ve diğerleri gibi ödeme birimlerinden ve Bitcoin forklarından kaçınmayı öneriyor.

Davis ayrıca, Tether (USDT) ve USD Coin (USDC) gibi ana oyuncularla, yeni stablecoin projelerinden ve düşük likidite varyantlarından kaçınmayı öneriyor. Ek olarak, analist, “zombi zinciri” olarak adlandırdığı Ethereum Classic konusunda da bearish düşüncelere sahip. Pazara girmekte olan bir klon seli olduğu göz önüne alındığında, “ucuz kopyala ve yapıştır DeFi” projelerine yatırım yapılmaması konusunda uyarıda bulunuyor.

Hangi Altcoin’ler Yükselecek?

Buna karşılık Davis, Aave (LEND), Synthetix (SNX) ve Ren (REN) gibi “güçlü DeFi oyuncuları”nda yükseliş yaşanacağını dile getiriyor. Yeterli sermayeye sahip trader’ların Compound (COMP) ve Uniswap (UNI) farming’lerini de denemeleri gerektiğini söylüyor.

Davis, özellikle DeFi’nin Ethereum adında olmayan güçlü akıllı sözleşme platformlarındaki yükselişiyle ilgilendiğini söylüyor. Buna Polkadot (DOT) Cardano (ADA), Polkastarter (POLS) ve Acala (ACA), Kava (KAVA), BAND Protokolü (BAND) ve yaklaşan Cosmos (ATOM) da dahil.

Bununla birlikte, analist, Ethereum’un portföyünde en çok tuttuğu kripto para birimi olmaya devam ettiğini söylüyor. Davis, Enjin (ENJ) ve Rarible (RARI) da dahil olmak üzere belirli fungible token’larda (NFT’ler) da yükselişe geçtiğini söylüyor. Ek olarak Davis, belirli niş varlıkların büyüyebileceğini söylüyor. Yalnızca yaklaşık yarım düzine enerji odaklı kripto para birimi olduğunu ve yalnızca iki ciddi rakip olduğunu söylüyor: Energy Web Token (EWT) ve Power Ledger (POWR).

Listede Değişiklikler Olacak

Davis ayrıca son zamanların popüler altcoin’leri Chainlink (LINK) BAND Protocol ve Dia (DIA) gibi projelerde de yükseliş yaşanacağını düşünüyor. Sonuç olarak Davis, en iyi 50 kripto para listesinin önümüzdeki yıl çok farklı görünebileceğini, bazı altcoin’ilern değer olarak 100-1000 kat artma potansiyeline sahip olduğunu ve diğerlerinin çöküp yanacağını söylüyor.

“Altcoinler 2021’in en iyi yatırımı olacak. Basitçe söylemek gerekirse, kripto para birimine yatırım yaparak zengin olmak istiyorsanız o zaman altcoin’lere kesinlikle dikkat etmelisiniz. Bu döngüde paranın kazanılacağı yer burasıdır. Evet, Bitcoin gayet iyi olacak, ancak altcoin’lerden Bitcoin’e çok fazla kar aktarılacak çünkü paranın kazanılacağı esas yer burası.”

Davis, altcoin yatırımlarının kişiye ciddi gelir sağlayabileceğini ama aynı zamanda dibi görme riski de içerdiğini ifade ediyor. Davis, son olarak şu ifadeleri kullandı:

“Altcoin’ler size birkaç bin dolarlık bir yatırım yapma ve bunu hayat değiştiren bir paraya dönüştürme potansiyeli sunar tabii ki, kartlarınızı doğru oynarsanız. Gördüğünüz gibi, tüm altcoin’ler eşit şekilde oluşturulmaz. Bazıları çökecek ve sert bir şekilde düşüş yaşayacak. Diğerleri çılgınca dönüşler yapacak. Bu kriptoların çoğuna yatırım yapmak – diğer erken aşama başlangıç ​​alanlarına yatırım yapmaya benzer bir şey. İnanılmaz bir risk-ödül oranı var. Yatırımınız üzerinden 100x hatta 1000x yapabilirsiniz. Ama dibi de görebilirsiniz.”


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x