Yükleniyor...

Tamam mı, Devam mı? Usta Analistler Hünerlerini Ripple’ın XRP’si için Konuşturdu

Popüler kripto para birimi XRP, 2020’ye göz kamaştıran bir performansla başladı.

XRP yükseliş

Popüler kripto para birimi XRP, 2020’ye göz kamaştıran bir performansla başladı. Üçüncü en büyük kripto para uzun zamandır devam eden düşüş trendini tersine çevirdi ve direnç seviyelerini tek tek aştı. Ancak son Bitcoin düzeltmesiyle yara aldı ve tekrar 0,30 doların altına düştü. Şimdi bu düşüşün devam edip etmeyeceği büyük merak konusuyken bazı analistler ve trader’lar yükselişin devam edeceğini düşünüyor.

Kısa Bir Mola

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

17 Şubat 2020’nin erken saatlerde, üçüncü en büyük para birimi XRP, EOS, Cardano ve Stellar ile birlikte yüzde 10’luk bir düşüş gösterdi. Bitcoin’in ani geri çekilmesinin ardından, listedeki ilk 10’da bulunan diğer altcoin’ler de benzer şekilde değer kaybediyor.

Bununla birlikte, trader’lar ve analistler XRP’nin yükseleceğine inanarak, yükselişe kısa bir mola verildiğini ifade ediyorlar.

“XRP Yeni Yükseliş Aşamasında”

Twitter’daki ‘Joker’ isimli popüler analist XRP’nin yükseleceğini düşünenlerden ve Elliot Wave teorisine dayanan analizinde, kripto para biriminin XRP/USD işlem çiftinde 4. dalganın içinde olduğunu söylüyor.

Analist, 5. dalgayla birlikte dijital varlığın fiyatının 0,4 ile 0,5 dolar arasına ulaşabileceğini belirtiyor. XRP’nin dip bölgesinin neresi olduğu hakkında birçok soru aldığını söyleyen analist şu şekilde cevap veriyor:

Dip bölgesi önemli değil. XRP, 0,33 doları geçtiğinde birçok kişi artık 0,30 doların altındaki seviyelerin görülemeyeceğini söylemişti. XRP şimdi ise 0,28, 0,26 ve hatta 0,23 dolara kadar düşebilir. Ancak kimin umurunda! Çünkü XRP artık satın alma bölgesine girdi.

BTC, LTC ve XRP Uçuşa Hazırlanıyor

Joker gibi başka bir analist de XRP’nin ralli yapacağını düşünüyor. Twitter’daki popüler kripto para trader’ı ‘BTC_JackSparrow’, boğa koşusu beklediği için biraz XRP aldığını açıkladı.

Popüler trader’lar arasında olan Marius Landman ise sadece XRP’nin değil aynı zamanda BTC ve LTC’nin de yükseleceğine inanıyor. Son yaşanan düzeltmeler için ise analist, uçuşa devam edebilmek adına yakıt ikmali benzetmesini yapıyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x