Tayvan'ın Telekom Şirketi Kriptoya Yöneldi • Coinkolik
Yükleniyor...

Tayvan’ın Telekom Şirketi Kriptoya Yöneldi

Tayvan'ın lisanslı telekom şirketi Taiwan Mobile, yerel kripto platformlarına yatırım yapmayı planlıyor.

taiwan mobile kripto

Tayvan’ın lisanslı telekom şirketi Taiwan Mobile, yerel kripto platformlarına yatırım yapmayı planlıyor.

Kripto endüstrisinde devam eden çalkantılı süreçlerin ortasında Tayvan’da yeni bir atılım geldi. Tayvan’ın lisanslı telekom şirketi olan Taiwan Mobile, kripto endüstrisine adım atmanın yollarını araştırıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Taiwan Mobile, kripto endüstrisine yönelik işletmelere potansiyel yatırım yapmayı ve yerel kripto platformlarıyla iş birliği içerisinde çalışmayı hedefliyor.

Taiwan Mobile, Kriptoya Yöneldi

Tayvan’da hizmet veren telekom şirketi Taiwan Mobile, blockchain ve kripto alanında hizmet veren şirketlere yatırım yapmayı amaçlıyor.

Bloomberg’ün kaynaklarına dayandırdığı haberine göre, Taiwan Mobile, dijital teknoloji olarak lanse edilen blockchain alanındaki her türlü fırsatı değerlendirmeye başladı.

Taiwan Mobile’in görüşmelerde bulunduğu şirketler arasında blockchain odaklı XREX Inc‘in de yer aldığı ifade edildi. Ancak Bloomberg’ün kaynakları, telekom şirketinin henüz resmi bir karar almadığını belirtti. XREX’in kurucu ortağı Wayne Huang, şirketinin Taiwan Mobile görüşme durumlarına yönelik cevap vermekten kaçındı.

Huang, Web3 teknolojisi ön plana çıktıkça ve düzenlemelerin daha net bir hale gelmesi halinde büyük kurumların sektöre giriş yapabileceğini söyledi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x