Anasayfa Haberler Tecrübeli Trader: Büyük Para Oyuncularının Piyasaya Girmesi An Meselesi

Tecrübeli Trader: Büyük Para Oyuncularının Piyasaya Girmesi An Meselesi

Bloomberg’e konuşan isimsiz bir kripto trader’ı büyük para oyuncularının piyasaya girmesinin an meselesi olduğunu söyledi. Ethereum (ETH) ticaretinden 200 milyon doların üzerinde kazanç elde ettiği bildirilen trader diğer kripto piyasası katılımcılarına benzer görüşleri dile getirdi. Dijital varlık yatırımcısı, piyasanın dönüştüğünü ve hem hızlı büyüme hem de kripto para birimi fiyatlarındaki keskin düşüşler sırasında bunu hatırlamanın önemli olduğunu vurguladı. Kripto para trader’ı Bitcoin’in ilk günlerinde fiat parayla kripto para birimi satın almanın zor olduğunu ve BTC’yi madenciliği için birçok farklı grafik kartı aldığını hatırlıyor. Tecrübeli trader Bitcointalk’ta gördüğü reklamlar aracılığıyla bir miktar Bitcoin aldığını söylüyor.

Büyük Para Oyuncularının Yatırım Yapmaya Başlaması An Meselesi

Tecrübe trader, farklı kripto piyasalarından yararlanmanın oldukça önemli olduğuna vurgu yapıyor. Fiyatlar düştüğünde stok yapmanın doğru bir zaman olabileceğini, yani daha fazla dijital varlık satın almanın iyi bir fikir olabileceğini söylüyor. Trader, kurumsal yatırımcıların ve diğer büyük piyasa üreticilerinin kriptoda ciddi yatırımlar yapmaya başlayıp başlamayacakları konusunda ise büyük para oyuncularının piyasaya giriş yapmasının an meselesi olduğunu belirtti. Şu anda bu zamana sahip olunduğunu belirten trader, harekete geçilmesi gerektiğine vurgu yaptı.

İsimsiz trader, bir sonraki Bitcoin blok ödülündeki yarılanmanın büyüme için ek bir tetikleyici olarak hizmet edeceğini belirtti. Fiyatlardaki bir sonraki yükselişin önceki boğa koşusu kadar büyük olmasını beklemese de tecrübeli trader hala önemli bir büyüme olacağına inanıyor. Trader, bir sonraki boğa koşusunun zamanını tahmin etmenin daha kesin bir yolu olduğunu söylüyor. Ona göre ayı piyasasının kaç gün sürdüğü üzerinde durmak yerine Bitcoin blok ödülündeki yarılanmadan önce kalan günlerin sayılması gerekiyor.

En güncel gelişmeleri Telegram grubumuzdan, Twitter hesabımızdan veya Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik'te yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Buradaki yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır.

Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapan, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı seven, araştırmacı, teknoloji aşığı Mekatronik Mühendisi.

Yorum Yapın

Haftanın Öne Çıkan Başlıkları