Tek günde yüzde 40 artış: MultiversX fiyat tahmini • Coinkolik
Yükleniyor...

Tek günde yüzde 40 artış: MultiversX fiyat tahmini

MultiversX coin (eski ismiyle Elrond), son 16 ay içerisinde teknik analizde genellikle yükseliş sinyalleri veren klasik bir konfigürasyon olan düşen kama formasyonu içinde sığ ama kademeli bir düşüş izledi.

multiversx

MultiversX coin (eski ismiyle Elrond), son 16 ay içerisinde teknik analizde genellikle yükseliş sinyalleri veren klasik bir konfigürasyon olan düşen kama formasyonu içinde sığ ama kademeli bir düşüş izledi. EGLD fiyatı dört kez üst sınırdan ve üç kez de alt sınırdan sıçrayarak formasyonun piyasa hareketlerini şekillendirmedeki önemini teyit etti.

Bugün (6 Kasım 2023), tek günlük yüzde 40’lık artış, bu formasyondan önemli bir kopuşu temsil etti, duyarlılıkta bir değişimi müjdeledi ve Elrond (MultiversX) için potansiyel bir trend dönüşüne işaret etti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

MultiversX token fiyatı, Ekim ayının dördüncü haftasında, fiyatın 23,24 dolar’ın en düşük seviyesinden toparlandığı bir toparlanma durumuna girdi. Şimdiye kadar, yükseliş rallisi, fiyatın mevcut işlem fiyatı olan 47,2 dolar’a ulaşmasıyla yüzde 103’lük bir kazanç bildirdi.

Bu yükselişin büyük bir kısmı, bugün piyasa değerlemesinde yüzde 40’lık belirgin bir sıçrama ile işaretlendi ve günlük grafikte baskın bir yükseliş şamdanı izledi. Söz konusu yükseliş sadece kalıcı düşen kama formasyonunun direncini delmekle kalmadı, aynı zamanda yükseliş aşamasına doğru olası bir geçişin de sinyalini verdi.

Şu anda EGLD fiyatı 50 dolar psikolojik seviyesinde bir dirençle karşılaştı ki bu da kısa vadeli yatırımcıların kardan faydalanma olasılığı nedeniyle beklenen bir sonuç olacaktır. Bununla birlikte, düşen kama ilkelerini takiben, aşağı eğimli trend çizgisini yeniden test eden yükselişler, mevcut toparlanmanın potansiyel hedefleri oldu.

Dolayısıyla, alımların devam etmesi halinde EGLD fiyatının 54 dolara, ardından 64 dolara ve daha sonra da 70 dolara ulaşması muhtemeldir.

MultiversX nedir?

MultiversX, sharding adı verilen bir yöntemi kullanarak son derece hızlı işlem hızları sunmayı hedefleyen bir blokzincir protokolüdür. Kendini internetin yeni dünyası içinde bulunan fintech, merkeziyetsiz finans ve nesnelerin interneti için bir teknoloji ekosistemi olarak tanımlar.

Raporlara göre, MultiversX’in akıllı kontratları uygulama platformu saniyede 15 bin işleme ulaşırken bunu altı saniye gecikme süresi ile yapar ve 0.001 dolar işlem maliyetine ulaşabilir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x