Yükleniyor...

TeraWulf, Sermaye Artışı Gerçekleştirdi

Bitcoin madencilik firması TeraWulf, öz sermaye artışı gerçekleştirerek 32 milyon dolar topladı.

Bitcoin Madencilik Geliri Son Iki Yilin En Dusuk Seviyesinde

Bitcoin madencilik firması TeraWulf, öz sermaye artışı gerçekleştirerek 32 milyon dolar topladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto para piyasası ekosistemin her oyuncusu bu geçtiğimiz dönemden zorlanarak geçti. Kripto kışında şirketlerin bir kısmı işten çıkarmalara ve küçülmeye giderken bir kısmı da borç bularak şirketlerinin devamını sağladılar.

TeraWulf, Öz Sermaye Artışına Gitti

Bitcoin ve kripto para madencilik firması TeraWulf, şirketin sürekliliğini sağlamak adına sermaye artışına gitti. Kripto kışından en çok etkilenen sektörlerden biri de kripto para madencilik firmaları oldu.

Kripto para madencilik firmaları bu dönemde artan enerji fiyatları ve Bitcoin’in düşük seyreden fiyatından oldukça yara aldılar. TeraWulf yaptığı açıklamada halka açık bir sermaye artışından 32 milyon dolar topladığını belirtti.

Konu hakkında açıklama yapan şirket, öz kaynak artışına tabi olan borcunu yeniden yapılandırmak için hali hazırdaki borç verenlerle ilkede bağlayıcı bir anlaşma yoluna gittiğini belirtti. TeraWulf CEO’su Paul Prager sermaye artımı hakkında yaptığı açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

“Bu başarılara ulaşırken, TeraWulf’un karlı büyüme ve getiriler sağlayacak şekilde konumlandırıldığına her zamankinden daha çok inanıyoruz. Borçlarda indirim almak adına gereken ek fonları toplama yeteneğimize güvenmeye devam ederken hissedar değeri oluşturma konusunda kararlılığımız devam ediyor.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x