Terra Classic'te (LUNC) Sessizlik Hakim • Coinkolik
Yükleniyor...

Terra Classic’te (LUNC) Sessizlik Hakim

Bitcoin'deki (BTC) yüzde 8'lik bir artışa rağmen yukarı yönlü hareket etmeyen Terra Classic (LUNC), yatırımcıların tepkisini çekti.

terra

Bitcoin’deki (BTC) yüzde 8’lik bir artışa rağmen yukarı yönlü hareket etmeyen Terra Classic (LUNC), yatırımcıların tepkisini çekti.

24.800 dolara temas ettikten sonra sert bir şekilde 26.800 dolara ulaşan BTC, altcoin piyasasına nefes aldırdı. Neredeyse tüm altcoin’lerde yüzde 10’u geçen yükselişler görülürken, Terra Classic (LUNC), sadece yüzde 3 arttı. Bunun ardından rotasını aşağıya çeviren LUNC, yüzde 2,5 değer kaybetti. Bu durum, kripto yatırımcılarının piyasa yükselirken LUNC alımına yönelmediğini gösteriyor.

Ekran Resmi 2023 06 17 18.33.43

Yatırımcılar, LUNC’tan Uzaklaşıyor

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

BTC’nin kısa sürede yüzde 8 artmasına rağmen neredeyse hiç yükselmeyen, aksine düşüş sergileyen LUNC, yatırımcılardan uzaklaşmaya başladı. Altcoin piyasasında yüzde 20’yi aşan yükselişlerin yaşanmasına rağmen hiçbir şekilde yukarı yönlü tepki göstermeyen popüler coin’de satış yönlü işlemler giderek artıyor.

Geçmiş dönemlerdeki olumsuz olaylardan kaynaklı Terra ekosistemine olan güven eksikliği devam ediyor. Kripto yatırımcısı, bu tarz hızlı yükselişlerde trend coin’leri tercih edip, kendilerine göre daha güvenli olan kripto ticaret işlemlerini gerçekleştiriyorlar.


Üyelik
Bildir
guest

1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
Cafer cahit
Cafer cahit
5 ay önce

Fırtına öncesi sessizlik

0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x