Yükleniyor...
Sponsored

Terra Kurucusu Do Kwon’a “Sosyopat” Suçlaması

Terra muhbiri FatMan, Do Kwon'un "insanların duygularını çok az önemseyen bir sosyopat" olduğunu söyledi.

do kwon 2

Terra muhbiri FatMan, Do Kwon’un “insanların duygularını çok az önemseyen bir sosyopat” olduğunu söyledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Luna çöküşüyle yatırımlarının büyük kısmını kaybeden FatMan, yapılan her şeyin manipülasyon ve kendini haksız yere zenginleştirme olduğunu ifade etti.

Terra Muhbirinden Do Kwon’a Salvo

Yetkililerin ciddi bir soruşturmasıyla karşı karşıya olan Kwon, geçtiğimiz günlerde medyada dolaşan yanlış bilgileri kınadı ve Interpol’ün suçlamalarını küçümsedi.

Terra muhbiri FatMan, katıldığı bir podcast’te Kwon ile ilgili düşüncelerinden söz etti

Kwon her fırsatta üzgün olduğunu dile getirse de, FatMan bu özrün hiçbir şeye yaramadığını ifade ediyor.

FatMan, Do Kwon’un “bir kişiliğe büründüğüne” ciddi bir biçimde inanıyor. Kwon’u kişisel olarak tanıyan birkaç kişiyle konuştuğunu söyleyen FatMan, onun “insanların duygularını çok az önemseyen bir sosyopat” ve “olmak istediğinde karizmatik bir manipülatör” olarak bilindiğini ifade etti.

FatMan, Luna çöküşünü tetikleyen zayıflık için bir özrün yeterli olmadığını düşünüyor. Muhbir ayrıca, Do Kwon’un yatırımcıların paralarını geri ödemek için tek bir dolarını dahi taahhüt etmediğini söyledi:

“Sözlü olarak sorumluluk almak elbette harika. Gerçekteyse hiçbir şey yapmıyor. Bunun tek adil çözümü, haksız kazanılan kazançların bir kısmını iade etmektir. İade çabaları için kendi parasının tek bir dolarını bile taahhüt etmedi”

İngiltere’de yaşayan ve kendisini “orta sınıf bir adam” olarak tanımlayan FatMan, bir süredir Terra ekosisteminin kirli sırlarını ifşa etmesiyle tanınıyor. FatMan, çöküşün ardından tüm parasının %30 ile %40’ını kaybettiğini dile getirdi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x