Yükleniyor...

Tesla, 2023’ün İlk Çeyreğinde Bitcoin Satmadı

Açıklanan çeyrek raporuna göre Tesla, Bitcoin satışı gerçekleştirmedi.

teslanin

Açıklanan çeyrek raporuna göre Tesla, Bitcoin satışı gerçekleştirmedi.

Otomobil üreticisi Tesla, elindeki Bitcoin varlıklarına dokunmadı. Otomobil üreticisi Tesla‘nın açıklanan 2023 ilk çeyrek raporunda Bitcoin’lerini satmadığı görüldü.

Tesla, İlk Çeyrekte Bitcoin Satışı Gerçekleştirmedi

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Tesla‘da CEO olarak görevini sürdüren Elon Musk, kripto dünyasının yakından takip ettiği bir ikon haline geldi. Kripto paralar hakkında yaptığı açıklamalar ve şirketlerindeki kripto varlıkları ile sektörde sıkça adından söz ettiriyor.

Elon Musk’ın CEO’su olduğu Tesla, kripto para piyasası boğa dönemindeyken Bitcoin alımlarıyla gündeme gelmişti. Tesla, alımların ardından Bitcoin varlıklarında alım ve satımlar gerçekleştirdi. Son açıklanan çeyrek raporuna göre ise şirket Bitcoin varlıklarına dokunmadı.

tesla bitcoin elon musk

Bitcoin ve kripto para sektörü boğa dönemindeyken birçok kurumsal şirketin de dikkatinden kaçmadı. Birçok şirket bu alanda yeni teknoloji ve projeler geliştirmiş hatta bazıları varlıklarının bir bölümüne kripto varlıkları da eklemişti. Bu şirketlerden biri olan otomobil üreticisi son çeyrek raporunu açıkladı. Açıklanan 2023’ün ilk çeyrek raporunda şirketin Bitcoin varlıklarına dokunmadığı gibi ekleme de yapmadığı görüldü. Çeyrek sonundaki Bitcoin varlığı 2022’nin son çeyreği ile 184 milyon dolarda aynı kaldı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x