Yükleniyor...

Tesla CEO’su Elon Musk Bitcoin’le (BTC) Kira Ödemeye Başlayabilir

Tesla CEO'su Elon Musk, Bitcoin'le (BTC) kira ödeyen ilk Caruso kiracısı olabilir.

btc 1

Tesla CEO’su Elon Musk, Bitcoin’le (BTC) kira ödeyen ilk Caruso kiracısı olabilir.

Los Angeles merkezli emlak şirketi Caruso, Bitcoin’i (BTC) konut ve ticari mülklerinde kabul etmek için kripto para borsası Gemini ile ortaklık kurdu. Bunun da ötesinde, hazine rezervlerinin yüzde birini enflasyona karşı bir koruma olarak en büyük kripto para birimine koydu.

Caruso’nun kiracılarının listesinde Tesla CEO’su Elon Musk da var. E-araba üreticisi, araçlarını Glendale’deki büyük bir alışveriş ve eğlence merkezi olan Brand’de Americana’da satıyor.

İsimsiz şirketin kurucusu ve genel müdürü olan emlak geliştiricisi Rick Caruso, eksantrik girişimciyle henüz herhangi bir görüşme yapmamış olsa da, Musk’ın kripto para biriminde kirasını ödeyen ilk kiracı olabileceğini söyledi:

“Elon ile bunun hakkında konuşmadım. Öncü olarak kirasını Bitcoin olarak ödeyen ilk kişi o olabilir.”

Daha önce bildirdiğimiz üzere Tesla, Şubat ayında kripto para birimine yaptığı 1,5 milyar dolarlık yatırımını açıkladıktan sonra Mart ayı sonunda arabaları ve hizmetleri için Bitcoin ödemelerini kabul etmeye başladı.

Önemli Bir Rol Oynayacak Vurgusu

Caruso, Bitcoin ve kripto para birimlerinin gelecekte “önemli bir rol” oynayacağını iddia ediyor:

Bitcoin ve kripto para biriminin kolektif geleceğimizde önemli bir rol oynayacağına inanıyoruz ve şimdi Gemini ile çalışmanın misafir deneyimimize gerçek değer katan benzersiz deneyimler ve öncü teknoloji getireceğine inanıyoruz.

CNBC’nin “Power Lunch” konulu bir röportajında ​​milyarder, şirketin Bitcoin’e girişinin geçici olmadığını iddia etti:

Önümüzdeki yılı ya da beş yılı değil, önümüzdeki on yılı dört gözle bekliyoruz.

Caruso, müşterilerine en büyük kripto para birimiyle kira ödemelerine izin vermenin yanı sıra, blok zinciri destekli ödüller de sunmayı planlıyor:

“Sadakat programımız, Gemini ve Winklevosses ile çalışırken hayal ettiğim şey, para kazanacağınızdır. Bir kripto para kazanacaksınız.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x