Yükleniyor...

The Sandbox’tan Gravity Ortaklığı: Ragnarok

Metaverse platformu Sandbox, küresel oyun şirketi Gravity ile ortaklıklarını duyurdu.

The Sandboxtan Gravity Ortakligi Ragnarok

Metaverse platformu Sandbox, küresel oyun şirketi Gravity ile ortaklıklarını duyurdu. Sandbox ve Gravity bu ortaklıkla Ragnarok LAND dünyasını metaverse’e taşıyacak.

The Sandbox ile metaverse’de yer alacak olan Ragnarok LAND; Ragnarok içerik ve NFT’lerini içerisinde barındıracak. Ayrıca, kullanıcılar gelecekte Ragnarok evren ve karakter temaları ile Game Jame’e katılabilecekler.

The Sandbox ve Gravity, Metaverse’de Yeni Bir Evrenin Kapılarını Aralıyor

The Sandbox, Gravity iş birliğiyle 2002 yılında hayata geçen Ragnarok Online’nin, Ragnarok M: Eternal Love, Ragnarok Origin, Ragnarok X: Next Generation, Ragnarok V: Returns ve Ragnarok Begins gibi birçok serisine metaverse’de ev sahipliği yapacak.
Aktif olarak Ragnarok’un lisansını elinde bulunduran Gravity, Ragnarok animasyonlarının yayınlaması ve oyuncuların Ragnarok Monsters ürünleriyle tanışabilecekleri çevrimiçi mağazayı işletmesi gibi hizmetler de verebiliyor.

The Sandbox Korea CEO’su Cindy Lee ortaklıkla ilgili görüşlerini paylaştı:

“Tüm dünyadaki oyuncular tarafından uzun süredir sevilen Ragnarok ile işbirliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu ortaklık sayesinde, Ragnarok’un oyunculara getirdiği heyecan ve neşe, metaverse içeriği aracılığıyla yeni bir şekilde uyarlanabilir.”

Gravity Business Division İş Direktörü Harry Choi ise açıklamasını şu şekilde yaptı:

“Bu ortaklık, dünyanın dört bir yanındaki kullanıcıların The Sandbox metaverse’de Ragnarok ile karşılaşabilmesi açısından önemli. Kullanıcıların metaverse’de de eğlenmeleri için Ragnarok IP ile çeşitli içerikler hazırlıyoruz. Bizi izlemeye devam edin!”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner