Yükleniyor...

Theta Network Uzun Vadeli Fiyat Tahminleri

Kripto para dünyasında yaşanan son gelişmeler önde gelen altcoin'lerden biri olan Theta Network'ü de vurdu.

theta

Kripto para dünyasında yaşanan son gelişmeler önde gelen altcoin’lerden biri olan Theta Network’ü de vurdu. Theta Network, CoinGecko verilerine göre son 24 saat içinde yüzde 0,5 değer kaybetti.

Theta Network, şu sıralar 0,7 dolar seviyesinden işlem görse de 2021’de 14 dolarla ATH’sini yapmıştı.

Theta Network (THETA) Uzun Vadeli Fiyat Tahminleri

Theta (THETA), stream için tasarlanmış, Blockchain destekli bir ağ olarak tanımlanabilir. Mart 2019’da kullanıma açılan Theta mainnet’i, kullanıcılar tarafından sağlanan bant genişliği ve bilgi işlem güçlerini eşler arası (P2P) platform üzerinde birleştiren merkeziyetsiz bir ağ şeklinde çalışır.

THETA fiyat tahmini uzman görüşleri, teknik analizler ve önceki hareketleri baz alınarak yapılmaktadır.

theta1
THTEA’nın günlük grafiği

THETA’nın anlık görünümüne bakarsak uzun süren düşüş dönemi geçirdiğini ardından yatay seyirde devam ettiğini görebiliriz. THETA, şu anda 0,71 dolar desteğinden tepki almış durumda. THETA tarafındaki ilk yükseliş de bizleri 46 dolar bandına çıkartabilir.

theta 1
THETA’nın yıllara göre fiyat tahminleri

Şu anki görünüm ele alındığında THETA için yıl sonunda yüksek değerlemeleri yapmak analistler ve uzmanlarca pek mantıklı bulunmuyor. Dünya’daki enflasyonist durum ve ülkelerin faiz artırımına gitmesi THETA’nın fiyatına da olumsuz yansıyor.

THETA için tahmin edilen 2022 sonu maksimum değer 0,79 dolar iken minimum değer ise 0,7 dolar olarak tahmin ediliyor. 2023’te ise bu durum 1,11 dolar iken maksimum 1,29 dolar. 2024’e baktığımızda 1,67 dolar ile 1,93 dolar arasında değişen bir fiyat tahmini görüyoruz. THETA, ATH’sine ne zaman ulaşıyor diye baktığımızda ise tahminler bize 2030 yılını işaret ediyor. 2030’da THETA’nın tahmin edilen minimum değeri 15,94 dolar iken maksimum değeri ise 18,82 dolar. Analizin son yılı olan 2031’e göz atarsak THETA’nın en yüksek biçilen değerinin 28,03 dolar bandında olduğunu görüyoruz.

Tabi şunu da belirtmemizde fayda var, bu analiz ve tahminler sadece şu anki görünüm ele alınarak yapılmaktadır. İleride kripto para ve Blockchain hakkında neler olacak elbette ki kestirmesi zor. Bu analizler bugünkü görünümden ileriye ışık tutmak için görüşler ve kripto paraların eski hareketleri baz alınarak yapılmakta.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x