Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Kripto Para Haberleri TigerDirect, Bitcoin Ödemelerinde Kanada'ya Açılıyor

TigerDirect, Bitcoin Ödemelerinde Kanada’ya Açılıyor

ABONE OL:google-news

Overstock.com’dan sonra dünyada Bitcoin adaptasyonunun sağlanması için en büyük atılımı yapan şirketlerden TigerDirect.com, Ocak ayında Bitcoin ile ödeme kabul etmeye başlamış ve kısa sürede satışlarını artırmıştı. Satışlarında 1 milyon dolarlık sınırı aşan TigerDirect, 17 Haziran 2014 tarihli yaptığı açıklamada, şirketin Kanada kolu TigerDirect.ca sitesinde de Bitcoin ödemesi kabul edeceklerini belirtti.

BitPay ortaklığı ile gerçekleşecek olan Bitcoin ödeme sistemi ile birlikte, Kanada’daki müşteriler de ürünleri Bitcoin kullanarak satın almaya başlayabilecekler. Newsbtc’nin haberine göre, konuyla ilgili TigerDirect pazarlama müdürü Steven Leeds şu açıklamada bulundu: “TigerDirect.com üzerinde BitPay ile yaptığımız ortaklıktan dolayı çok memnunuz ve bu ortaklığı diğer web sitelerimize de taşımaktan dolayı heyecan duyuyoruz. TigerDirect.ca ve mobil sayfalarımız üzerinden Bitcoin ödemesi kabul edeceğiz.”

BitPay satış müdürü yardımcısı Paige Freeman, TigerDirect’in Bitcoin’i sadece bir ödeme sistemi olarak kullanmadığını, aynı zamanda site üzerinden Bitcoin madencilik ekipmanları da sattığını belirtti.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Avatar
Kartal Yağız Akdilhttps://www.coinkolik.com/
@yagizakdil | İTÜ - Endüstri Mühendisliği | #Bitcoinsever

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar