TigerDirect, Bitcoin Ödemelerinde Kanada'ya Açılıyor • Coinkolik
Yükleniyor...

TigerDirect, Bitcoin Ödemelerinde Kanada’ya Açılıyor

Overstock.

Overstock.com’dan sonra dünyada Bitcoin adaptasyonunun sağlanması için en büyük atılımı yapan şirketlerden TigerDirect.com, Ocak ayında Bitcoin ile ödeme kabul etmeye başlamış ve kısa sürede satışlarını artırmıştı. Satışlarında 1 milyon dolarlık sınırı aşan TigerDirect, 17 Haziran 2014 tarihli yaptığı açıklamada, şirketin Kanada kolu TigerDirect.ca sitesinde de Bitcoin ödemesi kabul edeceklerini belirtti.

BitPay ortaklığı ile gerçekleşecek olan Bitcoin ödeme sistemi ile birlikte, Kanada’daki müşteriler de ürünleri Bitcoin kullanarak satın almaya başlayabilecekler. Newsbtc’nin haberine göre, konuyla ilgili TigerDirect pazarlama müdürü Steven Leeds şu açıklamada bulundu: “TigerDirect.com üzerinde BitPay ile yaptığımız ortaklıktan dolayı çok memnunuz ve bu ortaklığı diğer web sitelerimize de taşımaktan dolayı heyecan duyuyoruz. TigerDirect.ca ve mobil sayfalarımız üzerinden Bitcoin ödemesi kabul edeceğiz.”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

BitPay satış müdürü yardımcısı Paige Freeman, TigerDirect’in Bitcoin’i sadece bir ödeme sistemi olarak kullanmadığını, aynı zamanda site üzerinden Bitcoin madencilik ekipmanları da sattığını belirtti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x