Yükleniyor...

Tim Draper: Bitcoin 250 Bin Dolar Olacak!

Bitcoin yatırımcısı ve meraklısı olduğu yakinen bilinen milyarder Tim Draper, kripto para birimiyle ilgili iddialı çıkışlarını sürdürüyor.

Tim Draper Bitcoin

Bitcoin yatırımcısı ve meraklısı olduğu yakinen bilinen milyarder Tim Draper, kripto para birimiyle ilgili iddialı çıkışlarını sürdürüyor. Tim Draper, Bitcoin’in fiyatının 2022 yılına kadar 250 bin dolara ulaşacağından son derece emin.

Skype, Hotmail ve Tesla’daki hisseleriyle tanınan risk sermayedarı, Kaliforniya’daki Crypto Finance Conference’ta TheStreet ile bir röportaj yaptı. Röportajda daha önceki tahminlerinin ve söylemlerinin arkasında durduğunu söyleyen Tim Draper, Bitcoin’in fiyatının 2022’ye kadar 250 bin dolara ulaşacağını söyledi.

Röportaj sırasında Blockchain teknolojisine de değinen Tim Draper, Blockchain’in internetin etkisinden daha büyük etkiye sahip olduğunu sözlerine ekledi.

Tim Draper, Blockchain teknolojisinin ve kripto paraların dünyayı değiştireceğine inanıyor. Draper’a göre, Blockchain ve kripto paralar dünyanın dört bir yanındaki şirketleri ve hükümetleri dünyanın herhangi bir kişi için sağlık sigortası ve sosyal güvenlik gibi hizmetleri sağlamak için rekabet etmeye zorlayacağına inanıyor.

Bitcoin yatırımcısı ve milyarder Tim Draper, özellikle ilk kez Bitcoin madenciliği yoluyla kripto para ekosistemine giriş yapmış, ancak varlıklarını ünlü Mt.Gox Hack olayında kaybetmişti. Bitcoin’in 2022 yılındaki değeriyle ilgili yaptığı yüksek seviye tahmini ile sık sık gündeme geliyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x