Yükleniyor...

Kripto Para Milyonerlerinin Lüks Yaşamları

Kripto para milyonerlerinin 2018 yılındaki inişlere çıkışlara rağmen yaşamlarını lüks içerisinde sürdürüyor oldukları görülüyor.

Kripto Para Milyonerleri

Kripto para milyonerlerinin 2018 yılındaki inişlere çıkışlara rağmen yaşamlarını lüks içerisinde sürdürüyor oldukları görülüyor. Kripto para milyonerleri, paralarını hala fantezi kıyafetlere, oldukça lüks evlere, hızlı arabalara ve gösterişli mücevherlere harcamayı sürdürüyorlar. Birçoğunun gösterişli hayatını sosyal medyada göstermekten çekinmiyor olması ise dikkat çekiyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

2017 yılında kripto para yatırımcılarını yatırımcılarını kat be kat artırdı fakat 2018 yılında sert bir düşüş yaşadılar. Bu süre zarfında milyonerler ne yaptı dersiniz?

CryptoGlobe’de yer alan bir habere göre bazıları yatırımlarını bozup, kripto paralarını satmayı seçerken, bazılarıysa gelecekte daha fazla kar etme hırsıyla yatırım yapmayı sürdürdüler. Bazıları ise kripto paraları sayesinde varlıklarını büyük bir zevk ve sefa içerisinde harcamayı sürdürüyor.

Zengin insanları yeni bir araba alarak bununla şov yapmaktan hoşlanması kulağa pek ilginç gelmiyor, ancak bazı kripto para milyonerlerinin zengin insanlardan ayrıldıkları bir gerçek. Onlar gerçek anlamda lüks içerisinde yaşamayı tercih diyor.

İşte kripto para milyonerlerinin parmak ısırtan yaşamlarınan birkaç örnek.

Kripto Para Milyonerleri

Peter Saddington Bitcoin Milyoneri

35 yaşındaki Peter Saddington, 2011 yılında satın aldığı 45 Bitcoin ile kripto para milyonerleri arasında yer alıyor. Saddington, geçtiğimiz yıl 2015 model bir Lamborghini Huracan satın aldı.

Eddy Zillan Bitcoin Milyoneri

‘Wolf of Crypto Street’ lakabı ile anılan 18 yaşındaki Eddy Zillan, zengin ailesinden aldığı birkaç bin dolar ile kripto para yatırımı yaptı ve şimdi 3 lüks arabaya sahip. 1 milyon doları üzerinde bir değere sahip portföyle anılan Zillan, yeni yatırımcılara ve işletmelere yatırım tavsiyeleri vermeyi sürdürüyor.

Bir konak satın almak ya da daha fazlasını satın almak, genellikle zengin ve ünlüler için bir statü sembolü, ancak kripto para milyonerler için de bu durum pek farklı değil. 2017 yılının Ekim ayında Londra’daki Notting Hill konağı Bitcoin ödemesi ile 22 milyon dolara satın alındı. Konağın yeni sahibinin kripto paralara yatırım yapan Asyalı bir girişimci olduğu öne sürüldü.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x