Yükleniyor...

Tim Draper Destekli Kripto Para Projesi SEC İncelemesinden Sonra Operasyonlarını Durdurdu

Risk sermayesi yöneticisi milyader Tim Draper tarafından desteklenen proje, piyasaya sürüldükten 1 sene sonra operasyonlarını durdurdu

sec logo

Risk sermayesi yöneticisi milyader Tim Draper tarafından desteklenen proje, piyasaya sürüldükten 1 sene sonra operasyonlarını durdurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kullanıcılara belli kripto paralarla stake ettirdikten sonra %6.5 getiri sağlayan DeFi Money Market DAO (DMM), operasyonlarını aniden durdurdu.

Operasyonları kapatmadan önce T-Shirt tasarım yarışması düzenleyen şirket, en iyi tasarıma 1000 DMG tokenı ödemeyi vaat etmişti.

Ani kapatmanın arkasında regülasyonları gösteren ekip, aldıkları kararın ABD Menkul Kıymetler Komisyonu (SEC) tarafından yapılan incelemeler sonucu olduğunu açıkladı.

“Topluluğumuz tarafından sorulara cevap olarak, projeyle alakalı gelişmeleri sizlere açıklayacağız. 15 Aralık 2020’de SEC DMM’e soruşturma açtı.”

DMM ekibine göre, SEC soruşturması mTokens ve DMG token’larının satışı ve işletmenin kendi operasyonlarına odaklı olduğunu söylediler.

Şirket şu an kapılarını kapatsa da SEC soruşturması devam ediyor.

DMG sahiplerinin kaderi için, DMM ekibi kripto paraları geri ödemeyi planlıyor ama onunla alakalı plan hakkında herhangi bir açıklama yok.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x