Yükleniyor...

TokenFi (TOKEN), kritik gelişmeyle harekete geçti!

TokenFi (TOKEN), mainnet ve tokenizasyon platformu duyurusu ile yükselişe geçti.

tokenfi token yükseliş

TokenFi (TOKEN), mainnet ve tokenizasyon platformu duyurusu ile yükselişe geçti.

Popüler memecoin projesi Floki’nin (FLOKI) piyasaya sürdüğü RWA (Gerçek Dünya Varlıkları) projesi TokenFi, önemli bir ağ gelişimine yönelik duyuruda bulundu.

TokenFi, X platformu üzerinden yayımladığı videolu duyuruda, mainnet’in başlatılacağını ve tokenizasyon platformunun hizmete sokulacağını belirtti. TokenFi ekibi, bu girişimleri için 13 Şubat 2024 tarihini işaret etti.

TokenFi ekibinin yaptığı önemli duyuru, projenin kripto para birimi olan TOKEN’ın yükselişine zemin hazırladı. TOKEN, son 24 saatte yüzde 15 yükseldi.

TokenFi (TOKEN), önemli bir yükselişe zemin hazırladı

Kripto para piyasasında 2024 yılının trendleri arasında RWA gösteriliyor. RWA (Gerçek Dünya Varlıkları) projeleri, ekosistem çalışmaları ile ön plana çıkma mücadelesi içerisinde.

Floki (FLOKI) ekibinin piyasaya sürdüğü TokenFi (TOKEN), büyük bir beklenti yarattı. Proje, RWA kategorisinde önemli bir yer edindi. TOKEN’ın ilerleyişi, Floki projesinin topluluğunu da cezbetti. Birçok Floki yatırımcısı, TOKEN’a da yatırım yapmayı tercih etti.

Piyasaya çıktıktan sonra beklentilerin altında kalan ve uzun süreli düşüş trendinde olan TOKEN, son günlerde dikkatleri üzerine çekmeye başladı. TokenFi ekibi, X platformu üzerinden yaptığı paylaşım ile yatırımcılarını heyecanlandırdı.

TokenFi, Token Launcher adlı tokenizasyon platformunu piyasaya süreceğini ve mainnet’in yayına alınacağını duyurdu. Fragman niteliğinde yayımlanan duyuru videosunda 13 Şubat 2024 tarihine işaret edildi. Bu tarihte proje ekibinin tokenizasyon platformu ve mainnet ile ilgili detaylı bilgi vermesi bekleniyor.

Proje ekibinin yaptığı paylaşım, TokenFi için yeni girişimlerin yolda olduğunu düşündürttü. Projenin kripto para birimi TOKEN, son 24 saatte yüzde 10’un üzerinde yükseliş gerçekleştirdi. Paylaşım sonrası, popüler kripto para biriminin 0,02370 dolar seviyesinden 0,02675 dolara yükseldiği görüldü.

tokenfi grafik analiz

TOKEN, haber etkisiyle 0,02680 dolara kadar yükseliş gerçekleştirdi. Popüler kripto para, bu yükseliş ile 0,02656 direncini kırdı ve üzerinde kalıcılık sağladı. Bu bölgeyi koruması halinde TOKEN için yükseliş senaryosu devam edebilir. TOKEN, 0,02924 dolarda yer alan direnç noktasını hedef alabilir. TOKEN için önemli direnç noktaları ise 0,03871 dolar ve 0,04406 dolar bölgesi olabilir.

Diğer taraftan TOKEN, haber etkisinin geçmesiyle birlikte 0,02656 dolar desteğini test edebilir. Bu destek noktasının kaybedilmesi halinde TOKEN, 0,02527 dolara kadar sert bir düşüş yaşayabilir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x