Yükleniyor...

Tommy Hilfiger, NFT’lerden Oluşan “Dijital Perakende Platformu”nu Müşterilere Sunacak

Tommy Hilfiger, şirketin 24 Mart - 27 Mart 2022 tarihleri ​​arasındaki Decentraland Metaverse Moda Haftası açılışına katılacağını duyurdu.

giyim

Tommy Hilfiger, şirketin 24 Mart – 27 Mart 2022 tarihleri ​​arasındaki Decentraland Metaverse Moda Haftası açılışına katılacağını duyurdu. Amerikan moda tasarım firması Metaverse Moda Haftası sırasında, İlkbahar 2022 koleksiyonlarını sergileyeceğini ve NFT’lerden oluşan “Dijital Perakende Platformu”nu müşterilere sunacağını duyurdu.

Tommy Hilfiger ‘Dijital Teknolojinin Gücünden İlham Aldı’

Tommy Hilfiger NFT

Popüler metaverse platformu Decentraland, ilk Metaverse Moda Haftası’nın (MFW) bu yıl gerçekleşeceğini duyurdu. Ayrıca Decentraland, ziyaretçilerin Dolce & Gabbana, Selfridges, Jacob & Co, Franck Muller, Garrett Leight, Cavalli ve The Fabricant’ı göreceğini belirtti.

Amerikan moda tasarım firması Tommy Hilfiger’in de katılacağı belirtilmişti. 21 Mart’ta Tommy Hilfiger, Decentraland MFW’ye katılmanın markanın dijital inovasyona ve yeni tüketici kanallarını keşfetmeye odaklanmasını temsil ettiği açıklamasında bulundu.

Tommy Hilfiger, Decentraland’da sanal yaşam tarzı ve kültürel oyun alanı sunan bir metaverse pazar yeri olan Boson Portal ile ortaklık kurduğunu duyurdu. Pazartesi günü yapılan duyuruda, Boson Portal’da bir Tommy Hilfiger mağazasının bulunacağını belirtildi.

Boson Portal, konuyla ilgili şu açıklamaları yaptı;

“Tüketiciler avatarlarını sanal mağazaya ışınlayabilir ve İlkbahar 2022 Tommy Hilfiger koleksiyonundan sınırlı sayıdaki belirli ürün yelpazesinden alışveriş yapabilirler. Ziyaretçiler, Tommy Hilfiger kıyafetlerinin 3D renderleriyle karşılaşacaklar.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x