Yükleniyor...

5 Mart 2020 TOP 3 Fiyat Tahmini: BTC, ETH, XRP

Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve XRP için birikim aşaması bitti mi?

TOP 3 Fiyat Tahmini BTC ETH XRP

Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve XRP için birikim aşaması bitti mi? Son düzeltmenin ortasında, geçen haftanın sonuna kadar, en likit kripto para birimleri en düşük değerlerine ulaşmamıştı. Oynaklık göstergeleri belirgin bir şekilde düştü.  Pazartesi gününden bu yana, toplam piyasa değeri göstergesi büyüdü ve şu anda CoinMarketCap verilerine göre değeri 257 milyar dolar.

Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve XRP için önemli veriler aşağıdaki tabloda yer alıyor:

TOP 3 Fiyat Tahmini BTC, ETH, XRP

BTC / USD

Bitcoin (BTC) fiyatı kısa bir süre önce yükseldi ve 8 bin 950 dolarlık direnç seviyesine ulaştı, ardından tekrar bir geri dönüş yaşandı. Bitcoin (BTC) potansiyel bir yukarı yönlü hareketten önce bir biriktirme aşamasında bulunuyor. Her şeyden önce, bu işlem hacmi ve dürtü dalga paterni ile doğrulanmaktadır.

Şu anda fiyat düşüşü için herhangi bir önkoşul bulunmamaktadır. Bu durumda, ilk direnç noktası 9 bin 120 dolarlık bölge civarındadır. Bitcoin yazının yazıldığı sırada 9 bin 18 dolardan işlem görüyordu.

ETH / USD

Toplam piyasa düzeltmesine karşı, Ethereum (ETH) Bitcoin’den (BTC) daha iyi durumda değil. Lider altcoin geçtiğimiz gün yüzde 2.46 oranında düşüş yaşadı. Ethereum’da RSI göstergesindeki yükseliş eğilimi henüz oluşmadı ve işlem hacmi endeksi, oranı daha yukarıya itecek kadar yüksek değil. Sonraki günlerde daha muhtemel bir senaryoya göre fiyat 220-230 dolar aralığında devam edecektir. ETH yazının yazıldığı sırada 230 dolardan işlem görüyordu.

XRP / USD

XRP olası değerleri genel piyasa trendinde ilerliyor. Üçgenin üst sınırı değişti. Bu nedenle, yanlara doğru hareketin devam etme olasılığı mevcut. XRP, Bitcoin ve Ethereum fiyatlarında yaşandığı kadar düşmese de, kısa vadeli senaryoda da yükselişe geçmedi. XRP’de işlem hacmi hala yüksek. Yakında 0.23 dolara kadar bir düşüş yaşanabilir. XRP yazının yazıldığı sırada 0.239 dolardan işlem görüyordu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner