Yükleniyor...

Ünlü Analist Bitcoin’deki (BTC) Çöküş Sonrası Alacağı Kripto Paraları ve Giriş Seviyelerini Açıkladı

2020 kripto para piyasası için çok iyi başlamış ve devam eden kripto kışının tamamen bittiği düşünülmüştü ki küresel piyasalardaki çalkantı ve yaşanan ekonomik belirsizlik başta Bitcoin (BTC) olmak üzere tüm kripto para piyasasını vurdu.

nlü Analist Bitcoin BTC Çöküşü Sonrası Alacağı Kripto Paraları ve Giriş Seviyelerini Açıkladı

2020 kripto para piyasası için çok iyi başlamış ve devam eden kripto kışının tamamen bittiği düşünülmüştü ki küresel piyasalardaki çalkantı ve yaşanan ekonomik belirsizlik başta Bitcoin (BTC) olmak üzere tüm kripto para piyasasını vurdu.

Bitcoin (BTC) 1.600 Dolar Sildi

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bitcoin (BTC) 9.200 dolar seviyelerinden yaklaşık 1.600 dolar kaybederek 7.600 dolar seviyelerine kadar geri çekildi. Yazım sırasında ise 7.835 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Bitcoin yavaş ama istikrarlı bir yükseliş sergilediğinde çoğu altcoin toparlanmaya başlamıştı. Yeni yıla güçlü bir başlangıç ​​yapan XRP, Bitcoin’e (BTC) karşı neredeyse tüm kazancını geri verirken, Ethereum (ETH) yüzde 10’dan fazla değer kaybederek 200 dolar seviyesine altına, Bitcoin Cash (BCH) ise yüzde 15’ten fazla değer kaybederek 265 dolar seviyesinde işlem görüyor. Tether’ın bile 1 doların altında işlem gördüğü piyasada ilk 10’da değer kazanan kripto para bulunmuyor.

Ancak genel olarak piyasada Bitcoin’den daha iyi performans gösteren kripto varlıklar da yok değil. Yeni yılın başından bu yana Chainlink (LINK) yüzde 129, Bitcoin SV (BSV) yüzde 108 arttı, Tezos (XTZ ) yüzde 90 ve Ethereum (ETH) yüzde 57 değer kazandı.

Bitcoin (BTC) 7.000 Doları Görebilir

Piyasa katliamının ortasında analist Josh Rager, Chainlink’in şu anki fiyatı olan 3,99 dolardan 3,00 doların altına düşebileceğini söyledi. Analist, Tezos’un ise 2,40 dolar seviyelerinden 2 doların altına düşmesini bekliyor. Rager, 8.000 doların altındaki bir bölgeden Bitcoin alabileceğini söylerken düşüncelerini şu şekilde açıkladı:

Bitcoin için alım emrimi daha geri çektim. 8.000 dolar zaten düşük bir seviye ancak 7.000 dolarlık seviyelerin gelebileceğini düşünüyorum. ETH ise Bitcoin düştüğü sürece kayıp yaşamaya devam edebilir. Bu yüzden BTC yükselene kadar ETH’den alım yapmayabilirim. LINK, 3 doların altına gelmeyebilir ama XTZ 2 doların altına alım bölgeme gelecek gibi duruyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x