Ünlü analist: "Yüzde 10 ila 30 arasında düşüş bekleyin" • Coinkolik
Yükleniyor...

Ünlü analist: “Yüzde 10 ila 30 arasında düşüş bekleyin”

Ünlü analist Michael van de Poppe, alım yapmak için sabırlı olunmasını ve Bitcoin'de (BTC) yüzde 10 ila 30'a kadar bir düşüşün beklenmesini tavsiye etti.

Van de Poppe

Ünlü analist Michael van de Poppe, alım yapmak için sabırlı olunmasını ve Bitcoin’de (BTC) yüzde 10 ila 30’a kadar bir düşüşün beklenmesini tavsiye etti.

BTC, 10 günde 27.000 dolar seviyesinden 34.000 dolara kadar yükseldi. BTC’deki artış, kısa sürede yüzde 26’ya ulaştı. Altcoin’ler de BTC’ye eşlik ederek çarpıcı yükselişlere imza attı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kriptoda boğanın başladığına yönelik iddiaları alevlendiren bu yükseliş, ünlü analist Michael van de Poppe’nin de radarına girdi. Analist, satın almak isteyenlerin henüz geç kalmadığını ve kriptoda bir düzeltmenin gelebileceğini belirtti.

Michael van de Poppe, FOMO’ya kapılmamayı öneriyor

Kripto analisti Michael van de Poppe, kripto piyasasındaki son yükselişten sonra X üzerinden görüşlerini paylaştı. Analist, yaptığı paylaşımda yatırımcıların FOMO’ya kapılmaması konusunda uyarıda bulundu.

Analist van de Poppe, LINK ve BTC yükselişine dikkat çekti. Bu yükselişlerin muazzam olduğunu belirten van de Poppe, önümüzdeki iki yıl boyunca boğa koşusunun devam edeceğini belirtti. Ancak analist, BTC satın almak için acele etmeye gerek olmadığını ve satın almak isteyenlerin yüzde 10 ila 30 arasında düzeltmeleri beklemesi gerektiğini ifade etti.

X platformu üzerinden yaptığı paylaşımda, takipçilerine “Çok geç kalmış sayılmazsınız” diyen analist, kripto için alım fırsatı verecek bir düzeltmenin yaşanabileceğini düşünüyor.

Geçtiğimiz gün BTC, sosyal medyaya düşen ve kısa sürede yoğun etkileşim alan bir iddia nedeniyle güçlü düşüş yaşadı. Bu iddia, BlackRock‘ın Spot Bitcoin ETF hissesinin (iShares Bitcoin Trust) DTCC web sitesinden kaldırıldığı yönünde oldu. İddia, kripto piyasasında yüzde 5 ila 10 arasında düşüşe yol açtı.

Ünlü analist, bu tarz düşüşlerin sık sık meydana gelebileceğini ve böylelikle BTC’de alım fırsatı yaratabileceğini belirtiyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x