Yükleniyor...

Ünlü Analiste Göre Bu 5 Altcoin Yıl Bitmeden Yükseliş Yaşayabilir

Kripto para analisti Tyler Swope, yıl bitmeden yükseliş yaşayabileceğini düşündüğü beş altcoin’i açıkladı

unlu analiste gore bu 5 altcoin yil bitmeden yukselis yasayabilir

Kripto para analisti Tyler Swope, yıl bitmeden yükseliş yaşayabileceğini düşündüğü beş altcoin’i açıkladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Swope’un listesinin başında Chainlink (LINK) yer alıyor. Kripto para analisti, merkeziyetsiz oracle ağının “ciddi anlamda büyük bir ara yazılım” olduğunu söylüyor:

“Chainlink, sürekli olarak pump ve dump döngülerinden geçer. 2018’de bir tane vardı, 2019’daki küçük DeFi balonu, ardından 2020’nin başında Mart çöküşü, ardından 2020’deki ciddi büyük DeFi balonu ve yine aynı yere döndük.”

Ve ekliyor:

“Chainlink bunu (20 dolar seviyesini) yeniden aşacak… Gerçekten yukarı çıkacağını ve tüm zamanların en yüksek seviyesini geçebileceğini düşünmemin nedeni, sadece piyasa değeri açısından kimin üzerinde olduğuna bağlı. Bitcoin Cash çöpüne bakıyorsunuz, neredeyse Chainlink kadar kullanılmıyor ama ondan daha yüksek bir piyasa değerine sahip. Ve Litecoin, Litecoin’in de çok aşağıda olması gerekiyor.”

Swope’un listesindeki bir sonraki kripto para The Graph. Ethereum tabanlı indeksleme ve sorgulama protokolü, potansiyel kullanım durumu nedeniyle şu anda gündemde.

“The Graph, Chainlink ile çalışıyor ve temelde DApp ortamında oldukça ihtiyaç duyulan kritik bir altyapıya sahip bir indeksleme protokolü alıyorlar. Chainlink oracle’ları kadar kullanılacaklar. Chainlink oracle’ları The Graph’i, Graph Chainlink oracle’larını kullanacak.”

Üç numara, DeFi lending protokolü Compound (COMP). Swope, projenin yeni zincirler arası protokolü için hazırlanmış teknik incelemesinin neden büyük bir birlikte çalışabilirlik ve ölçeklenebilirlik aktörü olduğunu açıklıyor.

“Compound, POA Network ve Consensys arasında eskiden bir işbirliği vardı… Ve eğer bilmiyorsanız POA Network ve Maker DAO, Ethereum için teşvik edilmiş bir test ağı olan xDAI zincirini oluşturmak için işbirliği yapmıştı. Ve Compound hakkında bir şey bilmiyorsanız, Maker DAO’nun DAI’ının yaklaşık %50’si bu protokole kilitlenir. Compond’ın teknik incelemesine göz atarsanız, en altta Maker protokolü teknik incelemesine referans verildiğini görürsünüz. Compound-POA, POA-Maker DAO, Maker DAO-Compound-Coinbase.”

Swope’un listesinde dördüncü sırada, Polkadot ekosisteminin bir parçası haline gelen xDai var.

“Bu xDai ile bağlantılı ve insanlar “Tyler, xDai hakkında çıldırmış gibi konuşuyorsun” diyecek. Çünkü öyle. Polkadot, Ethereum ile uyumlu olacak şekilde yapıldı… Aslında [Gavin Wood] Ekim 2019’da Polkadot’un Ethereum ile nasıl bağlantı kuracağını açıklayan bir blog yazısı yayınladı. Burada çok ilginç bir tane var: Substrate/Parity-Ethereum-POA Bridge. Temelde nasıl çalıştığını özetliyor…”

Analistin listesinin sonuncusu, işletmelerin blokzinciri kullanmasına ve kodlamaya gerek kalmadan tokenize edilmiş varlıklar oluşturmasına olanak tanıyan araçlar ve işlevler sunan dijital defter çözümleri sağlayıcısı olan Unibright (UBT).

Swope, Unibright’ın Ethereum ana ağındaki işlemleri ve akıllı sözleşme mantığını gizleyerek kurumsal blokzinciri benimsemesini teşvik etmeyi amaçlayan bir proje olan Baseline Protocol ile birlikte çalıştığını vurguluyor.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x