Yükleniyor...

Ünlü Balinaya Göre Ethereum’a Olan İlgi Azalacak

Bitcoin (BTC) balinalarından biri, Ethereum’un (ETH) en yüksek seviyesi olan 1,450 dolar civarına gelebileceğinden şüphelendiğini belirtiyor

whale alert

Bitcoin (BTC) balinalarından biri, Ethereum’un (ETH) en yüksek seviyesi olan 1,450 dolar civarına gelebileceğinden şüphelendiğini belirtiyor. Birçok tweet’te kripto para borsası Bitfinex’e büyük işlemler yaptığı bilinen anonim trader Joe007, insanların neden en büyük ikinci kripto para birimine olan ilgisini kaybedeceğine inandığını açıklıyor. Balina uzun vadede Ethereum’u inşa eden şirketlerin muhtemelen daha düşük işlem ücretlerine sahip alternatif platformlar arayacağını söylüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

“Ayrıca ETH için ücret dışında herhangi bir ihtiyaç veya kullanım yoktur. Ücretler çok yükseldikçe Ethereum’u bırakma teşviki de artıyor.”

Joe007 aynı zamanda merkezi olmayan finansın (DeFi) eleştirmenidir ve bunu bir pazarlama kampanyası olarak tanımlamaktadır.

Uzun vadede Bitcoin’de yükseliş görmesine rağmen, Joe BTC fiyatının nereye gidebileceğine dair herhangi bir tahminde bulunmadı.

“Bitcoin sadece bir para biriminden çok daha fazlası. Tamamen yeni bir sosyal teknoloji: politik olmayan, müsadere edilemeyen, egemen, ekstra sağlam para. İnsanlığın zaman içinde yavaşça ortaya çıkacak tamamen yeni ekonomik ve sosyal düzene geçişini hızlandırmasını bekliyorum.” 


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x