Yükleniyor...

Ünlü Bitcoin Boğasından Bitcoin SV Çıkışı

Dijital varlık yönetim şirketi Galaxy Digital Group'un kurucusu ve CEO'su Mike Novogratz, Bitcoin SV'de (BSV) görülen son yükselişle ilgilenmiyor gibi görünüyor.

Mike Novogratz Bitcoin SV BSV

Dijital varlık yönetim şirketi Galaxy Digital Group’un kurucusu ve CEO’su Mike Novogratz, Bitcoin SV’de (BSV) görülen son yükselişle ilgilenmiyor gibi görünüyor.

Bitcoin boğası, Twitter’da Bitcoin SV’den övgüyle bahseden bir takipçisine cevap verdi ve kripto para birimini satın almamasını söyledi.

Bitcoin SV, Bitcoin’in white paper’ının ve Bitcoin’in orijinal kodunun çoğunun yasal olarak ABD Telif Hakkı Bürosu tarafından Craig Wright’a verildiği haberlerini takiben yüzde 100’ün üzerinde değer kazanmıştı.

Kendini sürekli Satoshi Nakamoto (Bitcoin’in yaratıcısı) olarak göstermeye çalışan Wright, geçtiğimiz yılın Kasım ayında çekişmeli hard fork’u körükledi ve Bitcoin SV’nin oluşturulmasına neden oldu. Projesi çok fazla tepki aldı ve genel olarak kripto topluluğu tarafından destek görmedi.

Bununla birlikte BSV, Wright’ın kendisini yasal olarak Bitcoin white paper’ının yazarı olarak gösteren kayıtları almasından bu yana çok iyi gidiyor. Halen BSV 100 doların üzerinde işlem görüyor ve haberi hazırladığımız sırada 101,22 dolardan el değiştiriyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x