Yükleniyor...

Ünlü Milyarder: Bitcoin Rallisi Daha Yeni Başlıyor! Hedef 250.000 Dolar

Bitcoin (BTC) fiyatı son 24 saat içinde yüzde 1,79 oranında düştü.

Bitcoin Rallisi 1

Bitcoin (BTC) fiyatı son 24 saat içinde yüzde 1,79 oranında düştü. Düşüş sonrası Bitcoin fiyatı 7.533 dolara kadar geriledi. Buradaki asıl mesele şu; daha önce Bitcoin 6.100 dolara kadar gerilemiş ve ardından hızla 8.000 dolara geri yükselmişti. Bu durum boğaların piyasayı kontrol ettiği şeklinde kabul edilerek pozitif bir sinyal olarak görüldü.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto para piyasasının öncü isimlerinden milyarder yatırımcı bunun sadece bir başlangıç olduğunu iddia ediyor ve hedefte 250.000 doların olduğunun söylüyor.

Bitcoin Rallisi Daha Yeni Başlıyor

Bitcoin Tim Draper

Mor Bitcoin kravatını takmasıyla tanınan girişimci milyarder Tim Draper, yakın zaman önce The Street’e konuştu. Draper, şu anda Bitcoin almak için en uygun zamanda olunduğunu söyledi.

Ünlü milyarder, Bitcoin’de dibin kaç bin dolar olup olmadığına bakılmaksızın onu şimdi satın almanın akıllıca olabileceğini söylüyor. O, Bitcoin’in geçerli bir para birimi ve dijital değer deposu olduğunda piyasa değerini artırarak 2022 yılına kadar, belki de 2023’e kadar 250.000 dolara ulaşmasını beklediğinin altını çiziyor.

Daha önce CoinTelegraph’a konuşan Draper, Bitcoin’in 2018 yılında 20.000 dolardan 3.150 dolara kadar düşmesinin nedeninin sadece basit bir fiyat dalgalanmasını olduğu ve fiyattaki hareketin hızlı para peşinde koşan manipülatörler tarafından yapıldığını belirtiyor. Draper, tüm zamanların Bitcoin almak için iyi bir zaman olduğunu ise şu sözleriyle açıklıyor:

Her zaman kripto para piyasasına girmek için iyi bir zamandır. Eğer ileri görüşlü iseniz, “bu sadece daha iyi bir para birimidir” deyip önünüze bakacaksınız. Dünyanın Bitcoin’i kabul etmesi sadece bir zaman meselesi. Fiat ile yapabileceğim her şeyi Bitcoin ile yapabiliyorum.

Birçok isim Bitcoin’in dijital bir para birimi olarak kabul edilmesinin potansiyel olarak geleceğin parası haline getireceği görüşünde. Araştırmacı Filb Filb, dört ay önce Bitcoin’in temellerinin gelişimi, benimsenme oranı, küresel finansal işlemlerdeki payına bakarak BTC’nin 2022’ye kadar 250.000 dolara ulaşabileceğini tahmin ediyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x