Yükleniyor...

Ünlü Yatırımcı Flood Bitcoin’in Yükseleceğini Düşünüyor

Ünlü kripto para yatırımcısı @ Flood, Bitcoin’in yükseleceğini ifade etti.

flood

Ünlü kripto para yatırımcısı @ Flood, Bitcoin’in yükseleceğini ifade etti. Bitcoin’in son birkaç gün içerisinde ciddi oranda değer kaybetmesinin ardından yatırımcılar endişelenmeye başlamıştı. BitMEX’in en büyük yatırımcılarından birisi olan ve bu durumun değişeceğini ifade eden yatırımcı Flood yaptığı açıklamalarla pek çok yatırımcının da içine su serpti.

Flood 4 Milyonu Gözden Çıkardı

Yatırımcı, Bitcoin’in ani değer kaybedişinin yakın zamanda sona ereceğini ve lider kripto para biriminin yükselişe geçeceğini ifade etti. Flood, bu düşüncenin ne kadar güvenilir olduğunu kanıtlamak istercesine de BitMEX’te 4 milyon dolarlık bir yatırım yaptı. Flood bunun üzerine şu ifadeleri kullandı: “Bitcoin yükselirse iyi olur, yoksa hiç mutlu olmayacağım.”

Bitcoin’în fiyatının yükselişe geçmeyeceğini düşünen yatırımcılar da var. BitMEX yatırımcılarından AngeloBTC, Bitcoin’in 6 bin dolara kadar düşeceğini ifade etti. Yatırımcıya göre bu düşüşten sonra Bitcoin tekrar yükselişe geçecek. Genel olarak analistlerin düşüncesi de bu yönde. Bitcoin’in daha büyük bir düşüşe geçeği ve daha sonra yükseleceğine dair yaygın bir inanış var.

Bitcoin fiyatı geçtiğimiz son birkaç gün içerisinde değer kaybetti. Yatırımcıları üzen bu değer kaybı özellikle son 24 saat içerisinde yüzde 2 oranına vardı. Yazı yazılırken Coinmarketcap verilerine göre Bitcoin 8.004 dolardan işlem görüyordu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner