Yükleniyor...

UPbit Saldırısı Sonrası Ortaya Atılan İddiaya İlişkin Paribu’dan Açıklama!

UPbit saldırganının Paribu ve Binance'taki hesaplarla ilişkili olduğu iddiası üzerine yerli kripto para borsası Paribu açıklama yaptı.

UPbit Saldırısına İlişkin Paribudan Açıklama

UPbit saldırganının Paribu ve Binance’taki hesaplarla ilişkili olduğu iddiası üzerine yerli kripto para borsası Paribu açıklama yaptı.

Paribu’nun açıklaması iddianın gerçeği yansıtmadığını gösterirken, açıklamada UPbit’te yaşanan ve 50 milyon dolarlık Ethereum’un (ETH) çalınmasıyla sonuçlanan saldırıyla ilgili harekete geçilmesi gereken herhangi bir durumun oluşması halinde başta UPbit olmak üzere gerekli tüm sektörel paydaşlarla iş birliği yapılacağı belirtiliyor.

Paribu’nun açıklamasının tamamı şu şekilde:

“Upbit’te yaşanan güvenlik sorunuyla ilgili süreci sektörel paydaş olarak yakından takip ediyoruz. Paribu, güvenlik politikaları dahilinde yasa dışı transferleri önleme prosedürlerini hassasiyetle ve kesintisiz olarak uygulamaktadır.

Resmi ve resmi olmayan kaynaklar da dahil olmak üzere konu tarafımızdan takip edilmektedir. Konuyla ilgili aksiyon alınması gereken herhangi bir durumun oluşması halinde Upbit ve gerekli tüm sektörel paydaşlarla her zaman olduğu gibi iş birliği yapılacaktır.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x