Yükleniyor...

Usta Analiste Göre Altcoin Rallisi Başlayacak, XRP 1 Dolara Ulaşacak

Bu yılın başlarında Bitcoin'in (BTC) büyük çöküşünü yaklaşık 4.

xrp ralli altcoin sezonu

Bu yılın başlarında Bitcoin’in (BTC) büyük çöküşünü yaklaşık 4.000 dolar olarak tahmin eden bir kripto para analisti, büyük bir altcoin rallisinin yaklaştığını söylüyor.

il Capo Of Crypto adıyla anılan anonim analist, 29.000 Twitter takipçisine, Bitcoin’in piyasa hakimiyetiyle alakalı tahminlerini paylaştı. Analist, şu ifadeleri kullandı:

“Bitcoin hakimiyetinin önümüzdeki haftalarda% 50’ye düşeceğini düşünüyorum. Bu da BÜYÜK altcoin sezonu anlamına geliyor.”

EpeDX0XXUAIlmYt

Analist, XRP’yi özellikle göz önünde bulundurduğu ana altcoin’lerden biri olarak görüyor. Üçüncü en büyük kripto para biriminin, son yılın en yüksek değeri 0,76 dolara ulaştığında oluşan simetrik bir üçgende temiz bir kırılma yaşadığını söylüyor. Birkaç hafta içinde, XRP’nin 1,00 dolar seviyesinde olacağını ve 1,18 dolarlık tarihsel direnci aştığında tüm zamanların en yüksek seviyesine dönüş yaşayacağını tahmin ediyor.

Analistin son grafiği, XRP’nin önümüzdeki yılın Mayıs ayında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2,80 dolara geri döndüğünü gösteriyor.

Epbm1GzpYAEhEky

Trader, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 23.642 dolara ulaşan muazzam rallinin ardından Bitcoin’deki yükseliş düşüncesini de sürdürüyor.

“BTC bu yolu izlemeye devam ederse bir daha 20.000 doların altını görmeyeceğiz.”

Kısa vadede Capo, BTC’nin 24.750 dolara yükselmeden önce 22.000 dolarlık düşük bölgeyi düzeltebileceğine inanıyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x