Yükleniyor...

Uzman Analist Bitcoin (BTC) İçin ‘Satın Al’ Sinyali Verdi!

En iyi kripto para analistlerinden Willy Woo, Bitcoin satın almak için "son derece harika" bir zaman olduğunu düşünüyor.

Bitcoin BTC Icin Satin Alma Sinyali Goruldu mu Uzman Analist Acikladi

En iyi kripto para analistlerinden Willy Woo, Bitcoin satın almak için “son derece harika” bir zaman olduğunu düşünüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Woo, Laura Shin’in Podcast’inde açıklamalar yaptı ve Bitcoin’in fayda değerini fiyata göre ağdaki işlem hacmine göre ölçen BTC’nin ağ değer-işlem oranının (NVT oranı), o zamandan beri görülmeyen bir satın alma sinyalinin yanıp söndüğünü söyledi. Mart koronavirüs fiyat düşüşünden beri bu sinyalin görülmediğini de ekledi.

“NVT, ‘buradan al, orada sat’ diyebileceğiniz ilk zincir üstü sinyaldi. Esasen bu, Bitcoin için kazanç-fiyat oranına eşdeğer olmasıdır. Bir şirkette hisse senedi fiyatınız var, kazancınız var. Bitcoin de, altın gibi bir değer varlığı deposu. Kazancınız yok, ancak elimizde olan şey, yeni yatırımcıların ortaya çıkması gibi temel yatırımcı faaliyetleridir. Sürekli bir kayıp var ve bu dalgalanmayı ne kadar yüksek görürseniz, Bitcoin’in yeni yatırımcılara geçiş hızı o kadar yüksek olur. Yani bu değerlemenin, piyasa değerinin bu aktiviteye oranı ve Bitcoin için bu fiyat-kazanç oranını yaratıyor.”

Yine Aynı Bölgedeyiz

Woo, henüz fiyata yansımayan çok sayıda yatırımcı faaliyeti görüldüğünde bunun yükseliş göstergesi olduğunu söylüyor.

“Şimdi yine aynı bölgedeyiz, ancak inanılmaz miktarlarda organik satın alma ve henüz fiyata yansımayan yatırımcı faaliyeti tarafından yönlendiriliyor. Ve şimdi sadece PayPal duyurusuyla daha fazla etkinlik görüyoruz ve çok daha fazla insan geliyor. Şu anda bunu ölçümlerde görüyorum, birçok yeni katılımcı geliyor. Yani, evet, bu mükemmel bir yıl. Gerçekten de şimdi Bitcoin satın almak için harika bir zaman.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x