Yükleniyor...

Visa’nın Kripto Bölümünün Başındaki İsimden Mikro Ödemeler İçin Bitcoin (BTC) Önerisi

Dijital ödemede dünya lideri olan Visa'nın kripto bölümünün başındaki isim olan Cuy Sheffield, bir cent'ten daha düşük ödemeler için Bitcoin'in (BTC) kullanılması önerisinde bulundu.

Günlük 1 Satoshilik Yatırım Gelecekte Büyük Getiri Sağlayabilir

Dijital ödemede dünya lideri olan Visa’nın kripto bölümünün başındaki isim olan Cuy Sheffield, bir cent’ten daha düşük ödemeler için Bitcoin’in (BTC) kullanılması önerisinde bulundu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Sheffield’in Bitcoin ve diğer kripto paralara karşı oldukça olumlu görüşlere sahip olduğu tüm piyasa tarafından biliniyor. Sheffield’in yakın zaman önce kişisel Twitter hesabından yaptığı açıklamada, mikro ödemelerde kripto paraların kullanılması konusunu yeniden gündeme getirdi.

Sheffield, bir cent’ten daha küçük çevrimiçi alımlar için dolar bazında kullanışlı bir yöntem bulunmadığına dikkat çekti ve bu tür ödemelerde Bitcoin’in en küçük birimine karşılık gelen Satoshi’nin kullanılabileceğini belirtti. Sheffield’ın önerisinin gerçeğe dönüştüğü gelecekte, elindeki Bitcoin’i bir şekilde harcamak isteyen kullanıcılar mikro ödemelerde Bitcoin’i kullanma fırsatı bulabilir.

Bitcoin’in açık kaynak olması ve Visa gibi devlerin üst düzey isimlerinden bu tür açıklamaların gelmeye devam etmesinin sonucunda atılabilecek somut bir adımla, Bitcoin (BTC) ve diğer kripto para birimleri hayatımızın ayrılmaz birer parçası haline gelebilir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x