Yükleniyor...

Weiss Ratings’e Göre Ethereum (ETH) Zirveyi Zorluyor

Derecelendirme kuruluşu Weiss Ratings, yeni kripto para raporunu yayınladı.

weiss ratings ethereum

Derecelendirme kuruluşu Weiss Ratings, yeni kripto para raporunu yayınladı. Dün de sizlere sunduğumuz gibi kuruluş, yeni güncellemesinde Ethereum’u (ETH) ilk sıraya alarak Bitcoin’i (BTC) tahtından indirmişti. Weiss Ratings ayrıca Cardano’nun (ADA) blockchain endüstrisindeki en iyi teknolojiye sahip olduğunu ve Shelley aracılığıyla daha fazla inovasyonun temelini attığını belirtmişti.

Adaptasyonda Zirvede Bitcoin Var

Şirket bu kripto para birimlerini aynı zamanda adaptasyon yönüyle de ele aldı. Kripto para birimlerinin adaptasyon anlamında sıralandığı listede Bitcoin yerini  korusa da puan olarak düşüş yaşadı. Bununla beraber DeFi ve ETH 2.0 ile ön plana çıkan Ethereum A derecesini alarak yükseldi ve ikinci sırada yer alıyor. Ethereum’un son zamanlarda daha fazla popülerleşmesi, kripto para biriminin zirveye doğru ilerlemesini sağlıyor.

Listede Ripple (XRP) 3. sırada yer alırken sırasıyla Bitcoin Cash (BCH) ve Bitcoin SV 4. ve 5. sıralarda yer alıyorlar. Daha önceleri adaptasyon konusunda üst sıralarda yer alan Litecoin (LTC), yeni güncellemeyle beraber 6. sıraya geriledi.

Adaptasyon

Ethereum 2.0’ın yaklaşan lansmanı ve Ethereum’un geliştirilmesindeki ilerlemeyle birlikte Ethereum, son birkaç gün içinde güçlü bir ralli yapmayı başardı. Dahası, DeFi sektörünün büyümesi pazara yeni sermaye getirdi ve bu Weiss’in sıralamasına da yansıdı.

Weiss Ratings, 30 yılı aşkın süredir finans piyasasından analizler sunuyor ve 2018’den beri kripto piyasasındaki en büyük ve en değerli projelerin düzenli değerlendirmelerini yayınlıyor. Weiss Ratings, kripto sahnesinde tartışmasız bir yere sahip değil. Bazı eleştirmenler, bireysel ölçümlerin derecelendirmesinin çok opak olduğunu ve bu nedenle bir dereceye kadar şeffaflıktan yoksun olduğunu savunuyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner