Yükleniyor...
Sponsored

XRP 24 Saat İçinde Yaklaşık Yüzde 10 Düştü! 28 Eylül 2022

Piyasanın en popüler altıncı coin'i olan XRP, CoinGecko verilerine göre son 24 saatte yaklaşık yüzde 10 düşüş yaşadı.

XRP 24 Saat Icinde Yuzde 11 Dustu 28 Eylul 2022

Piyasanın en popüler altıncı coin’i olan XRP, CoinGecko verilerine göre son 24 saatte yaklaşık yüzde 10 düşüş yaşadı. Peki XRP’deki bu düşüşün sebebi ne? XRP’deki destek ve direnç noktaları neler? XRP analizimizi beraber inceleyelim.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto para piyasasındaki en eski coin’lerden biri olan XRP son 24 saatte yaklaşık olarak yüzde 10 düşüş yaşadı. XRP’deki destek ve direnç seviyelerine birlikte bakalım.

XRP Teknik Analizi

XRP fiyatı son 24 saat içinde yaklaşık yüzde 11 düşerek altı günün en düşük seviyesi olan 0.42267 dolara ulaştı ardından tepki alımı geldi ve XRP’nin güncel fiyatı 0,428840 dolara geldi. Düşüş, kripto para fiyatlarındaki genel bir düşüşün ortasında geldi, ancak Ripple ile SEC arasındaki yasal gerilim devam ederken XRP, bugün çoğu büyük kripto paradan daha sert bir darbe aldı.

Bugün ortalamanın üzerindeki düşüşe rağmen, XRP fiyatı daha uzun zaman dilimlerinde olumlu duruyor. Öte yandan XRP, geçen ayın en iyi performans gösteren kripto para birimlerinden biriydi. 

xrp grafil
XRP’nin günlük grafiği

XRP’deki seviyelere baktığımız zaman 0,36 dolar seviyesi bir destek bölgesi olarak çalışırken 0,4 dolar ise fiyatın bulunduğu banda en yakın destek noktası. XRP’deki bir sonraki hedef ise 0,55 dolar bandı olarak söyelebiliriz. Piyasadaki olası gelişmeler ve piyasaya hacim girişiyle birlikte fiyatın şu anda bulunduğu bölgedeki desteğe tutunması XRP’deki ilk olası hedef.

XRP’nin anlık fiyatına bakmak için tıklayın.

Quant (QNT) Günün En İyi Performans Gösteren Coin’leri Arasında

Bunun yanı sıra XRP’nin düşüşü kadar QNT’nin yükselişi de dikkat çekti. QNT, son bir haftada CoinGecko verilerine göre yüzde 27 yükseldi.

qnt grafik
QNT’nin 1 günlük grafiği

QNT grafiğini incelediğimizde son bir haftadaki yükselişin şiddetini görebiliyoruz. Bunun yanı sıra QNT’nin resmi Twitter hesabından ağdaki aktifliğin arttığı da duyuruldu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x