Yükleniyor...

Yapay Zeka, Bitcoin (BTC) Fiyat Tahmini ile Sahnede

Yapay zeka, yükselen trend ile hareket eden Bitcoin (BTC) için önümüzdeki ay 28 bin dolara kadar bir düşüş bekliyor.

bitcoin yapay zeka dusus 1

Yapay zeka, yükselen trend ile hareket eden Bitcoin (BTC) için önümüzdeki ay 28 bin dolara kadar bir düşüş bekliyor.

Kripto para piyasası, son günlerde oldukça güçlü bir yükseliş sergiliyor. ABD’nin enflasyonu düşürmede başarılı olması, Ethereum’daki güncellemenin geçmesi ve Bitcoin’in artık alıcı çekmeye başlaması yükselişte etkili oldu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

BTC tarafında 31 bin dolar seviyeleri görülürken, birçok yatırımcı kripto para piyasasında boğa koşusunun başladığını düşünmeye başladı. Ancak yapay zeka, Mayıs ayında BTC tarafında bir düzeltme bekliyor. Yapay zekanın BTC tahmini, Mayıs ayı için ortalama 28 bin dolar seviyesinde. Ayrıca yapay zeka, önümüzdeki ay BTC’nin göreceği en düşük seviyenin 25.907 dolar olacağını tahmin etti.

Yapay Zeka: Bitcoin (BTC) için Düzeltme Zamanı

Yapay zeka platformu PricePredictions, Bitcoin (BTC) için Mayıs fiyat tahminini gerçekleştirdi. Yapay zeka, önümüzdeki ay güçlü bir düzeltme bekliyor.

Ayrıca, yapay zekanın bu ayın sonlarına doğru BTC için belirlediği fiyat seviyesi de 32.612 dolar civarında yer alıyor. Bitcoin’in boğa koşusu yaşadığı düşünülünce, yapay zekanın bu düzeltme tahmini de dikkat çekti.

BTC’nin 32.618 doları görüp ardından 28 bin dolara düşeceğini tahmin eden yapay zeka, BTC’de ortalama yüzde 15‘e yakın bir düzeltme bekliyor. Mayıs ayında gerçekleşmesi beklenilen bu senaryodan sonra, yapay zekanın sonraki fiyat tahmini yine yükseliş yönünde.

Yapay zekanın tahminine göre, Nisan sonuna doğru BTC’nin fiyatı 32.612 dolar seviyesini görecek. Ayrıca yapay zeka, Mayıs ayında BTC’nin, maksimum 35.965 dolar ve minimum 25.907 dolar olacağını düşünüyor. Ortalama tahmine bakıldığında, popüler teknolojinin BTC’deki hedefi 28 bin dolar seviyesi oldu.

bitcoin btc yapay zeka

Üyelik
Bildir
guest

1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
Teoman Pier
Teoman Pier
1 ay önce

Olması gereken bir düzeltme. Yapay zekaya gerek yokki :)

0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x