Yükleniyor...

Cardano (ADA) Fiyatı 1 Dolara mı Gidiyor?

Cardano (ADA), 50 haftalık hareketli ortalamanın üzerine çıkarken, fiyat hareketinin yükseliş trendinde olması dikkat çekiyor.

cardano ada fiyati 1

Cardano (ADA), 50 haftalık hareketli ortalamanın üzerine çıkarken, fiyat hareketinin yükseliş trendinde olması dikkat çekiyor.

Merkeziyetsiz akıllı sözleşmeler platformu Cardano, ekosistem geliştirmeleriyle dolu bir çeyreği geride bıraktı. Popüler proje, ekosisteminde yer alacak stablecoin’i için de yoğun bir mesai harcadı. Tüm Cardano geliştirmeleri ortasında, ADA fiyatının 50 haftalık ortalamanın üzerine çıktığı görüldü.

Balina aktivitelerinin de alım yönlü olduğu ADA tarafında, fiyat hareketinin 1 dolar seviyelerine ulaşıp ulaşmayacağı merak konusu oldu.

Cardano Hareketli, ADA Direnç Seviyelerini Test Ediyor

Ekosistem geliştirmeleriyle dikkat çeken Cardano, ADA tarafındaki fiyat hareketliliğiyle gündemde yer ediniyor.

Cardano ağındaki akıllı sözleşmelerin geliştirilmesini basitleştirmek amacıyla Aiken’i piyasaya sürmesinden sonra ADA fiyatında yükseliş yaşanmıştı. ADA, bugün 0,44 dolar seviyesine ulaşarak son 24 saatin en yüksek seviyesini görmeyi başardı.

ADA tarafında, günlük grafik aksiyonu yükseliş konusunda güçlü bir sinyal verirken, RSI 70’in üzerinde hareket ediyor. Bu durum, ADA’nın alıcı yönlü güçlü olduğunu gösteriyor. Sonuç olarak ADA, yükselen kanalda hareket ediyor.

Cardano (ADA) fiyatı

CoinGape tarafından yapılan analize göre, ADA fiyatının 0,428 dolar direncinin kırılması ve ters baş ve omuz paterni nedeniyle yüzde 40’lık bir yükseliş yaşayabileceği öne çıkıyor. Bu yükseliş, ADA’nın 0,60 dolar civarına yerleşmesini sağlayabilir.

Uzun vadeli bir bakış açısıyla incelendiğinde, ekosistem geliştirmelerine devam eden ADA’nın trend içerisinde kalması halinde 1 dolar potansiyel taşıdığı düşünülüyor.

ADA için önemli direnç seviyeleri, 0,50 dolar, 0,80 dolar ve 0,975 dolar oluyor. Bu seviyelerin aşılması ADA için 1 dolar seviyesinin gelmesini sağlayabilir. Diğer taraftan ADA, destek seviyelerinde güçlü bir alıcı bölgesi olan 0,40 doları tutuyor. Trend için bu destek seviyesinin korunması gerekiyor. ADA’nın majör destek noktası ise 0,30 dolar civarında yer alıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner