Yapay zeka coin'i Cortex (CTXC) günün zirvesinde! • Coinkolik
Yükleniyor...

Yapay zeka coin’i Cortex (CTXC) günün zirvesinde!

Yapay zeka projelerinden Cortex (CTXC), son 24 saatte yüzde 35'ten fazla yükseliş yaşadı.

Cortex (CTXC)

Yapay zeka projelerinden Cortex (CTXC), son 24 saatte yüzde 35’ten fazla yükseliş yaşadı.

Kripto piyasası 17 Kasım’ın öğlen saatlerinde düşüş yaşadı. Birçok altcoin, yüzde 5 ila 10 arasında düşüş ile destek noktalarına geri çekildi. Kripto piyasasındaki bu geri çekilmede CTXC’nin fiyat istikrarı dikkat çekti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

CTXC, 16 Kasım 16:00’dan bu yana yüzde 37 oranında yükseldi. CTX fiyatı, son 24 saatte 0,1485 dolardan 0,2090 dolara artış yaşadı. Piyasa düşüşüyle birlikte geri çekilen CTXC haber yazım saati itibariyle 0,1861

Cortex (CTXC) yükselişini sürdürebilir mi?

Popüler yapay zeka projesi Cortex (CTXC), gün içerisinde yaşadığı yüzde 35’lik yükseliş ile günün en çok yükselen kripto para birimlerinden birisi oldu. CTXC, son piyasa düşüşünden etkilense de halen daha yüzde 10’luk bir yükselişle günü geçiriyor.

Cortex projesi, yapay zeka girişimleriyle ön plana çıktı. Binance, HTX ve OKX gibi büyük kripto borsalarında da yer alan CTXC, son 24 saatte 41 milyon dolarlık piyasa hacmine ulaştı. Hacim artışı yüzde 500 seviyesinde oldu. CTXC, gün içerisinde yaşadığı yükseliş ile birlikte 40 milyon dolar piyasa değerine artış yaşadı.

CTXC grafik

CTXC grafiğine bakıldığında, fiyatın 0,1862 dolar direncinin üzerinde kalıcı olmaya çalıştığı görüldü. Fiyat bu bölgeyi aşması halinde, yükselişini sürdürebilir. Yükseliş gerçekleşirse, CTXC fiyatı 0,2452 dolar direncini test edebilir. Bu durumda yapay zeka projelerinde de canlanmalar görülebilir. CTXC’nin 0,2452 dolar direncini aşması halinde sonraki hedefi 0,2977 dolar olacaktır. Bu bölgeye gelmesi halinde projenin piyasa değerinde yüzde 60’lık artış gerçekleşecektir. Bu artış ile birlikte CTX’nin piyasa değeri 70 milyon dolara ulaşabilir.

Diğer taraftan CTXC, piyasa koşullarının negatife dönmesi nedeniyle düşüşünü sürdürebilir. Alıcıların tedirgin hale gelmesi veya CTXC tahtasından vazgeçmesi, fiyat düşüşünü şiddetlendirebilir. Bu durumda CTXC, 0,1862 dolara tutunamayarak 0,1461 dolara geri çekilebilir. CTXC’nin düşüş yaşaması ve destek bölgelerinin zayıf kalması, kısa sürede fiyatı 0,1350 dolar ve 0,1177 doları ortaya çıkarabilir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x