Yükleniyor...

Yapay Zeka Coin’i yPredict Neler Sunuyor?

Bilgisayar programcıları, yatırımcılar, borsa uzmanları ve analistler için geliştirilen bir yapay zeka ekosistemi olan yPredict projesi, ön satış etkinliği ile yatırımcılardan ilgi görüyor.

yapay zeka

Bilgisayar programcıları, yatırımcılar, borsa uzmanları ve analistler için geliştirilen bir yapay zeka ekosistemi olan yPredict projesi, ön satış etkinliği ile yatırımcılardan ilgi görüyor.

Yapay zeka ile ilgili gelişmeler gündemde geniş yer bulmaya devam ederken kripto topluluğu da yapay zeka odaklı kripto projelere ilgi gösteriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Yapay zeka destekli bir fiyat tahmini ekosistemi olarak tanımlanan yPredict projesinin native tokeni olan YPRED coin, sekiz aşamalı ön satış etkinliği ile yPredict satın almak isteyen yatırımcılarla buluşuyor.

yPredict, sektördeki oyuncuların yatırım süreçlerini kolaylaştırmak için yola çıkıyor.

Yapay Zeka Projesi yPredict Nedir? Özellikleri Nelerdir?

yPredict, yapay zekanın merkezinde yer alan büyük dil modelleri ve makine öğrenimini, hisse senedi fiyat hareketlerini tahmin etmede kullanmayı hedefliyor.

Yapay zeka destekli platformda, yatırımcıların hızlı hareket etmesi gereken durumlarda karmaşık bulunabilen algoritmalara karşı zaman kazanması amaçlanıyor.

Piyasa takibi konusunda yatırımcıları destekleyecek olan yapay zeka destekli sistemin, tahmine dayalı modeller geliştirip satışa sunmak isteyen geliştiriciler tarafından da kullanılması planlanıyor.

Proje ekibi geliştiricilerin ve platformu kullananların, çalışmalarıyla doğru orantılı olarak pasif gelir elde etmesini sağlamak amacıyla YPRED coini geliştirdiğini belirtiyor.

Yatırımcılar ayrıca yPredict token satın alarak platforma erişim sağlayan üyelik modellerini de kullanabiliyor.

Piyasa analizi konusunda rakibi olan DefyTrends, Dash 2 Trade ve Lunacrush platformları ile kıyaslanan yPredict’in pek çok konuda önde olduğu görülüyor.

Yapay Zeka Projesi yPredict Nasıl Satın Alınır?

Ön satış etkinliği hızlı ilerleyen yPredict coin için yatırımcıların gaza bastığı söyleniyor.

Sekiz aşamalı ön satış ile yatırımcısıyla buluşan yPredict coin ne kadar erken aşamada satın alınırsa yatırımcıların kâr elde etme ihtimali o kadar yükseliyor.

Her aşamada fiyatın artırıldığı yPredict coinin 100 milyon adet token arzı bulunuyor ve ön satış etkinliğinde bu arzın yüzde 80’inin yatırımcılara dağıtılmış olması hedefleniyor.

Polygon blokzinciri tabanlı bir token olan yPredict coinin ön satış etkinliğinin sonunda 6 milyon 507 bin 551 dolar fon toplanması planlanıyor.

Yatırımcıların indirimli fiyattan yPredict satın alabilmek için ETH, MATIC veya BNB token sahibi olması gerekiyor.

Yapay zeka destekli yPredict fiyat tahmini platformuna erişim sağlayacak olan yPredict coin, staking özellikleri ile de dikkatleri çekiyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x